Skocz do zawartości
Forum

Trudności w odchudzaniu


Gość andziulka1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andziulka1

pomożcie mi .! waże 75.9kg mój wzrost to 172cm . nie mogę sie odchudzić a do wakacji chcę wygądać szczupło. biegam co wieczór ale po kilku dniach już mi sie odechciewa , robie przerwe na kilka dni i znowu zaczynam.Jem już strasznie mało , do tej pory nie mogę schudnąć , jeszcze teraz jest już dosyć ciepło i nie mogę podnieść koszulki i trochę się poopalać ponieważ boje się o reakcje moich znajomych na mój wylewający się tluszcz po bokach i z przodu. czasmi słyszę też obraźliwe slowa

Odnośnik do komentarza

Nie możesz zaczynać treningu i po kilku dniach odpuszczać, bo to do niczego Cię nie doprowadzi. Jeżeli coś zaczęłaś to w tym trwaj. Najprawdopodobniej zniechęcasz się bo Twoja kondycja jest słaba i szybko się męczysz. Zacznij od lżejszych ćwiczeń, tak aby wzmocnić organizm i poprawić jego wydolność. Skoro zaczęłaś biegać to zacznij od krótkich etapów biegu przeplatanych szybki marszem. Przy bieganiu bardzo ważne jest odpowiednie tępo. Gdy po biegu nie możesz spokojnie i wyraźnie mówić to znaczy,że tępo było zbyt forsowne. Jeśli nawet to jest dla ciebie zbyt duży wysiłek to co dziennie spaceruj dość szybki tempem przez 40 minut. I sukcesywnie dodawaj do niego bieg.
Staraj się nie przerywać treningów, znajdź sobie motywację, jakiś cel do którego będziesz dążyć, to powinno ci pomóc przetrwać wszystkie kryzysy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...