Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy braku czasu na ćwiczenia


Gość Amy1989

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata i waze 103kg. mam 174cm wzrostu i ciagle nie mam czasu na nic nawet aby o siebie zadbac, a waga rosnie i rosnie.... mam juz dosc tego jak inni na mnie krzywo patrzą, moj chlopak wazy polowe ode mnie i poprostu wygladamy jak Flip i Flap czy nawet gruby i chudszy 3. Ja jestem strasznie ubita.... Prosze pomocy..

Odnośnik do komentarza

Czy aby na pewno nie masz czasu na ćwiczenia? Czy może masz dobre wymówki? Możesz stosować dietę na przykład 100 kcal, lecz pamiętaj, że jest ona najskuteczniejsza, jeśli jest połączona z aktywnością fizyczną. Sama dieta niskokaloryczna może spowolnić przemianę materii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie masz czasu na ćwiczenia? Jeżeli nie masz czasu na ćwiczenia w domu to zadbaj o aktywność w ciągu dnia. Zrezygnuj z samochodu czy autobusu na rzecz roweru lub chodzenia na piechotę. Ogranicz także spożywanie kalorii. Proponuję Ci dietę 1400 - 1500 kcal. powala ona schudnąć i nie czuć się głodną. Zakłada ona jedzenie 4-5 posiłków dziennie. Na każdy posiłek przewidziana jest odpowiednia ilość kalorii:
- 500 kcal śniadanie
- 200 kcal - II śniadanie
- 400 kcal obiad
- 100 kcal podwieczorek
- 200 - kolacja
Musisz zrezygnować ze słodyczy, jedzenia w barach szybkiej obsługi, picia napoi gazowanych. jedz więcej owoców i warzyw. Tłuste mięso zastąp chudym np: indykiem czy kurczakiem. Unikaj potrwa smażonych, lepsze będą te gotowane na parze, duszone lub pieczone.Pij dużo wody mineralnej, herbat: zielonej, czerwonej lub białej, tak by całkowita ilość przyjętych płynów wynosiła minimum 1,5 l dziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...