Skocz do zawartości
Forum

Dieta na odchudzanie a brak spadku wagi


Gość seledyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od pewnego czasu probuje sie odchudzac.
Moj plan dnia wyglada tak:
7.15-sniadanie-60 g czarnego chleba z chuda wedlina+warzywa albo z pasta jajeczna, albo z chudem serem bialym albo z jajkiem na twardo, do tego zawsze jakies warzywo, gorzka herbata
10.15-2 sniadanie- jogurt i owocowa galaretka
13.50-tutaj powinien byc obiad, lecz wtedy jestem w szkole, wiec jem to samo co na 1 sniadanie
15.45-jablko i marchewka, czasami 2 malutkie sucharki,
ok.18.00-obiad, do obiadu zawsze szklanka maslanki, na obiad np jajko sadzone+ziemniaki+warzywa,
piers z kurczaka+ziemniaki+warzywa
ryz z warzywami, mieso z makaronem + warzywa, lub chude ryby, np dorsz,
itd.
Ponadto pije duzo rzeczy typu maslanka czy kefir. Nie jem w ogole slodyczy oraz kalorycznych rzeczy typu:banany, winogrona, mace, wafle ryzowe
Codziennie spozywam około 2 l wody. Moja aktywnosc fizyczna: codziennie chodze i wracam ze szkoly na nogach, raz w tygodniu mam tance, 2 razy w tygodniu wf.
A wiec co robie nie tak, ze moja waga nie spada.
Prosze o odpowiedz, z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Nie podałaś ile warzysz, ile masz lat oraz jak wysoka jesteś. Jest całkiem prawdopodobne, że Twoja waga jest prawidłowa. Twoja obecna dieta jest bogata w białko i owoce oraz warzywa dlatego tym bardziej zastawiające jest to dlaczego Twoja waga stoi w miejscu. Dla dokładniejszej analizy podaj mi proszę swój wiek, wagę i wzrost.
Być może będzie konieczna wizyta u lekarza i dietetyka który pomoże ci w Twoim problemie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...