Skocz do zawartości
Forum

Całkowity brak apetytu u nastolatki


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio caly czas nie mam ochoty nic jesc, tzn mam straszna ochote bez przerwy ale lek przed tym ze moge przytyc sprawia ze sobie odmawiam jedzenia nawet drugich sniadan czy kolacji. Doprowadzilo to do tego ze nawet gdy jestem glodna i mam przy sobie jedzenie nie moge po nie siegnac bo wydaje mi sie, ze gdy to zjem przytyje... tak jest codziennie w dni powszednie ale gdy przychodzi weekend objadam sie gorzej niz kiedykolwiek a wieczorem mam ochote zwymiotowac to co zjadlam... co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Opisany przez ciebie problem wskazuje na zaburzenia odżywiania. Głodzenie się i obżeranie może wskazywać na bulimię. Warto byłoby się udać do psychologa i dietetyka, aby wspólnie spróbować rozwiązać problem. Samej również możesz podjąć próbę poradzenia sobie z tym problemem. Przede wszystkim zacznij jeść, nie możesz się głodzić, bo to wyniszcza organizm. Po za tym jeśli dostarczasz organizmowi zbyt mało kalorii to on zaczyna je magazynować. Dlatego nie ma to żadnego sensu. Jeśli chcesz zadbać o swoją sylwetkę zacznij się zdrowo odżywiać. Dobrze dobrana i zbilansowana dieta nie sprawi pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie i nie sprawi, że przytyjesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...