Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć, by mieć chłopaka?


Gość marcelinkkkkkaaaa2827

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcelinkkkkkaaaa2827

Witam! Mam taki problem ponieważ chciałabym mieć chłopaka ale jest jeden problem , ponieważ mam niewielką nadwagę i niewielki brzuszek.Mam 12 lat ważę 54 a mój wzrost to 155... Bardzo chcę schudnąć i być piękna i szczupła jak inne dziewczyny.Ale nie wiem jak to zrobić...;/ Trenuje Piłkę ręczną ale to nic nie daje choć jestem najlepsza i najszybsza to nie gubie kilogramów. Bardzo chcę schudnąc ....czy jak bd robić brzuszki i skakać na skakance i nie bd jeść słodyczy to schudne?Prosze o najtychmiastową odp...;

Odnośnik do komentarza

ale to, że będziesz piękna i szczupła wcale nie oznacza że będziesz miała chłopaka. To nie jest tak, że tylko szczupłe osoby mają powodzenie. Wszystko zależy od gustu i upodobań a także chyba w największej mierze od chemii jaka tworzy się między ludźmi.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Niestety życie nie jest takie proste.To czy ma się powodzenie u chłopców wcale nie zależy od tego ile ważysz, bo oprócz zewnętrznego wyglądu liczy się inteligencja i charakter. Twoja waga jest górnej granicy normy, jeżeli chcesz schudnąć to odstaw słodycze i fast foody. Jedz dużo owoców i warzyw. W Twoim wieku nie powinno się stosować żadnych rygorystycznych diet. Staraj się jeść 4 - 5 posiłków dziennie. Ostatni spożywaj na 2 godziny przed snem. Skoro intensywnie trenujesz nie ograniczaj za bardzo kalorii, bo Twój organizm nie będzie miał siły na tak aktywny tryb życia. Brzuszki i skoki na skakance wymodelują brzuch i nogi. Wzmocnią mięśnie tych właśnie części ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...