Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10-15 kg?


Gość daro97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Darek i mam 14 lat waze okolo 63 kilo i mam 170 cm wzrostu mam nadwage jak na moj wiek to niedobrze zajmuje sie sportami takimi jak parkour, freerunning, i roznego typu akrobatyka moja waga nie przeszkadza mi w tym ale moja masa ciala tak wiec chce schudnac okolo 10 kilo zeby lepiej wygladac i lepiej uprawiac te sporty poniewaz kocham to co robie prosze o szybka odpowiedz. ps. chcialbym wiedziec ile kalori powinienem jesc dzinnie co do cwiczen nie przejmuje sie poniewasz cwicze caly czas.

Odnośnik do komentarza

Jesteś zbyt młody by drastycznie obniżać kaloryczność posiłków. Postaraj się jeść 5 posiłków dziennie (normalne śniadanie, obiad, lekką kolację i dwie małe przekąski). Jedź dużo owoców i warzyw, pij 1,5 litra wody dziennie. Pamiętaj, że na efekty trzeba trochę poczekać!

Odnośnik do komentarza

oj nie przesadzajcie, az taka chuda to nie będzie. Nie wiem ile masz wzrostu, ale z tego co pamietam to jak mialam 10 lat to tez wazlylam ok. 36 kg. Musisz duzo sie ruszać- często wychodz na dwor, jezdzij na rolkach, czy na rowerze, chodz na basen, ćwicz na w-f i jak najmniej czasu spedzaj przed kamputerem czy telewizorem. Staraj sie unikac słodyczy jak. np. czekolada czy roznego rodzaju batoniki i ciastka. Jezeli juz bedziesz miala ochote na slodkie siegaj po owoce- świeze lub suszone. Unikaj chipsow, orzeszkow i róznego rodzaju fast- foodów. Nie pij sztucznych napojow gazowanych. Jezeli nie lubisz smaku wody zastepuj ja owocowa herbatą, złyzeczka prwadziwego miodu. Staraj sie jesc duzo warzyw, a szczeglnie tych surowych w postaci wilowarzywnych surowek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...