Skocz do zawartości
Forum

Dwutygodniowa dieta odchudzająca


Gość Sylwi

Rekomendowane odpowiedzi

Taka utrata wagi jest stanowczo zbyt duża. Jest to niebezpieczne dla Twojego zdrowia i może prowadzić do wielu komplikacji. Poprzez tak znaczą utratę masy możesz zaburzyć gospodarkę mineralną organizmu, nabawić się niedoborów składników odżywczych i witamin. Możesz też spowodować zatrzymanie cyklu menstruacyjnego, poprzez zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu. Jeżeli chcesz schudnąć to musisz to rozłożyć w czasie i to na więcej niż 2 tygodnie. Pamiętaj, że taka utrata wagi spowoduje powstaniu nadmiaru skóry, może pojawić się cellulit.Najlepiej zrobisz jeżeli udasz się do dietetyka, który indywidualnie ułoży Ci dietę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z poprzedniczkami. W 2 tygodnie to maksymalnie 2 kg, nawet jeśli będziesz się głodzić i schudniesz więcej, to nie będzie to tłuszcz tylko woda i mięśnie (czyli ciało wygląda jeszcze gorzej, nie mówiąc o wypadających matowych włosach, łamiących się paznokciach, szarej i niezdrowej cerze,zmęczeniu, bólach głowy itd ). Nie ma diet na 2 tygodnie, bo jest murowany efekt jojo i kilogramy wracają z nadwyżką.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

ja kiedyś tak zrobiła. Nic prawie nie jadła bo strasznie chciałam schudnąć. Skończyło sie na wizycie w szpitalu bo zemdlałam w autobusie, wygladałam potem strasznie, szara cera, podkrążone oczy. Nie polecam ja nigdy już tak nie zrobię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...