Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę szybko urosnąć w wieku 14 lat?


Gość meduzka97

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, mam 14 lat i 155 wzrostu. w szkole sie smieja z mojego wzrostu, jakis czas temu popalałam sobie (nie robie juz tego) i boje sie ze przez to moge juz nie rosnac. chcialabym urosnac chociaz 5 cm! wszystkie moje kolezanki maja po 165, 170 itd. macie jakies latwe porady dzieki ktorym moglabym urosnac?

Odnośnik do komentarza

Nie ma ani diet ani innych zabiegów na rośnięcie. Można przyjmowac hormon wzrostu, ale o tym decyduje lekarz i nie wszyscy mogą to zrobić. jesli paliłaś krótko to nie powinno to mieć wpływu na wzrost. A ile wzrostu mają twoi rodzice i rodzeństwo? Wzrost to sprawa genetyczna. Moim zdaniem jeszcze urośniesz, bo dopiero wchodzisz w okres dojrzewania.

Odnośnik do komentarza

Wzrost jest uwarunkowany genetycznie i nie ma jakiś specjalnych diet czy ćwiczeń. Dziewczęta rosną mniej więcej do 16 - 18 roku życia, więc masz jeszcze czas by urosnąć. Jeżeli Twoi rodzice są wysocy istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ty też będziesz wysoka.
Nie przejmuj się docinkami kolegów i koleżanek, ja sama mam 1,60 cm wzrostu i jakoś mi to nie przeszkadza. Pamiętaj male jest piękne, a 1,55 to wcale nie jest znowu tak mało.

Odnośnik do komentarza

czesc Wam.
Jak się macie ?
Moim zdaniem nie masz zadnych problemow
nie jestes aż taka niska ,ale na wszelki wypadek powinnaś zglosoc sie do lekarza.
Pozdrawiam cieplutko moi kochani ;)
I nie martw się słonko,że inni sjè śmieja.
Buziaki skarbie!

Odnośnik do komentarza
Gość Werkkka23

Siemka !
Jestem tu aby wam pomóc ,w tych ciężkich chwilach chodzę do 5 klasy i mam 148 cm .Nie bierzcie tak sobie tego do serca .Inni śmieją się z nas bo są więksi od nas ale my ich kiedyś zaskoczymy będziemy więksi od nich i dopiero się zdziwią .Bycie małym to nie koniec świata .
Myślę że wam pomogłam
Weronika

Odnośnik do komentarza
Gość mampodobnie

Cześć, ja mam 14 lat i mam 162cm.
Myślałam, że to może cecha genetyczna, ale u mnie w rodzinie nie ma niższego niż 180 cm.. ech. Mam bardzo długie nogi, ale co z tego, jeśli nic mi to nie daje. Mój chłopak ma ponad 180 i jest mi z tym źle, że jestem taka niska. Gram w siatkówkę, jestem szczupła więc nie wiem, dlaczego taka niska. Co mogę zrobić ?

Odnośnik do komentarza

~mampodobnie
Cześć, ja mam 14 lat i mam 162cm.
Myślałam, że to może cecha genetyczna, ale u mnie w rodzinie nie ma niższego niż 180 cm.. ech. Mam bardzo długie nogi, ale co z tego, jeśli nic mi to nie daje. Mój chłopak ma ponad 180 i jest mi z tym źle, że jestem taka niska. Gram w siatkówkę, jestem szczupła więc nie wiem, dlaczego taka niska. Co mogę zrobić ?

Ja sama mam 164 wzrostu wiec wielkoludem nie jestem, sale szczerze nie wyobrażam sobie mieć 180... przecież wpędzałabym facetów w kompleksy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...