Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę stosować tabletki na odchudzanie, jeśli mam alergię?


Gość KaMcIa1333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaMcIa1333

Mam 16 lat okolo 172 cm wzrostu i waze okolo 70 kg. Chcialabym zeby schudly mi nogi a najbardziej uda:( Co zrobic ??

Jestem alergiczka i chcialabym zaczac stosowac tabletki bio cla na dzien i na noc ..czy to bedzie dla mnie niezdrowe ??

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolenniczką żadnych cudownych diet. Moim sposobem na zrzucenie kilku kg jest po prostu bardziej świadome odzywianie. Czyli regularne posiłki - pięć razy dziennie, małe porcje. Do picia woda. Unikanie fast foodów, słodyczy i tłustych potraw. Na przekąski tylko warzywa i owoce. Do tego odpowiednia dawka ruchu i efekty zawsze są widoczne.

Odnośnik do komentarza

Same tabletki cudu nie sprawią - niestety. Aby schudnąć musiz zacząć ćwiczyć i aktywnie spędzać czas. Ogranicz spożywanie kaloryczność posiłków, jedz mniej a częściej. przejdź na zdrową, zbilansowaną dietę, która zapewni Ci wszystkie substancje pokarmowe.
Tabletki pomagają zgubić tkankę tłuszczowa pod warunkiem, że są połączone z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznym. Same łykanie ich nic nie da. Skoro jesteś alergiczką i masz skłonności do alergii radziłabym nie brać ich bo nie wiadomo jak twój organizm na nie zareaguje. Lepiej zacznij się zdrowo odżywiać i ćwiczyć. Możesz chodzić na aerobik, taniec czy jeździć na rowerze, masz wolny wybór.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...