Skocz do zawartości
Forum

Ile słodyczy mogę jeść, aby nie uzyskać efektu jojo?


Gość czarna13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat , ważę 49,5kg i mam 164cm wzrostu. W ok.8 miesięcy schudłam 32,5kg. Jadłam ok. 500-1000kcal i dużo ćwiczyłam. Ostatnio przeszłam na dietę stabilizacyjną oraz zapisałam się na siłownię . Chodzę tam 3-4 razy w tygodniu po minimum 1 godzinę . Przykładowo jem: śniadanie : płatki z mlekiem 0,5% 2 śniadanie : bułka z wędliną i sałatą obiad : różnie np. makaron z serem podwieczorek : albo nie jem albo jest to jabłko lub banan kolacja : jogurt,płatki lub kanapki Moje pytania : 1. Ile mogę jeść słodyczy w tygodniu aby nie przytyć ? 2. Ile mogę jeść płatków typu : chocapic,cini minis,kangus,cheerios itp. w tygodniu aby nie przytyć? 3. Ile musiałabym jeść słodyczy tygodniowo aby przytyć ? A właśnie. Jak bardzo może się wahać moja waga dziennie ? Bo ostatnio ważyłam się przed siłownią i 1 godzinę po obiedzie to ważyłam 49,6kg , a po ćwiczeniach na siłowni w dresach 50,2kg Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

Czasami waga może się wahać nawet do 2-3 kg, także nie przejmuj się tym. Jest to normalne, szczególnie podczas okresu. Postaraj się nie sięgać po łakocie częściej niż 2 razy w tygodniu. Słodkie płatki także mają niekorzystny indeks glikemiczny, dlatego staraj się częściej sięgać po musli. Jednak myślę, że nie przytyłabyś nawet jeśli jadłabyś je co 2 dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...