Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia na grube łydki?


Gość ala12345678

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ala12345678

Witam. nazywam się Alicja i mam 15 lat. Jestem szczupła ale mam strasznie grube nogi ! Ważę 62 kg mam 189 cm wzrostu i w łydce aż 36.!!!!! Jestem bardo wysoka!!! Czy moje łydki są grube ? Co mam zrobić ? Założyc rurki czy odpuścić sobie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Lidka Mała

biegi moze i nie odpadaja ale troche sie jeszcze boje, bo skrecenie mialam w sierpniu, pod koniec wrzesnia dopiero normalnie chodzilam bez kul boje sie zeby mi sie noga nie wygiela bo wielokrotnie mi sie wyginala idac a biegac sie jeszcze boje a przysiady pomogą?

Odnośnik do komentarza

Łydki są dość proste do wymodelowania i dość szybko można zobaczyć efekty swojej pracy. Oto kilka ćwiczeń na piękne łydki:
-Wspięcie na palce w pozycji stojącej w małym rozkroku.
-Wspięcie na palce w półprzysiadzie.
-Wspięcie na palce, podpierając się przodem o ławeczkę.
-Wspięcie na palce na jednej nodze z hantlami.
-Wspięcie na palce ze sztangą.
-Wspięcie na palce leżąc na suwnicy.
-Wspięcie na palce siedząc na krześle
Każde ćwiczenie należy powtarzać w kilku seriach (zazwyczaj od 3 do 6). W serii natomiast należy wykonywać co najmniej 20 powtórzeń .Im więcej serii i krótszy czas pomiędzy nimi tym łatwiej wymodelujemy łydki.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, na grube łydki, najlepszy będzie rowerek w powietrzu powtarzany codziennie przez 15 min., gdyż chodzenie na palcach nie jest najlepsze dla osób które mają umięśnione łydki, bo masa się jeszcze bardziej zwiększy, i zero przysiadów ! Przez to łydki grubną jeszcze bardziej.
Najlepszy jest ten rowerek.

Odnośnik do komentarza

W przypadku łydek może być trudno. Bo w wielu przypadkach to jak grube są nogi warunkowane jest genetyką. Niestety ale jeśli jest krótki przyczep mięśnia, to nic się nie zrobi oraz trzeba zaakceptować to jakie ma się nogi.

Jeśli problem jednak jest w tłuszczu, można zapisać się na zabiegi do gabinetu medycyny estetycznej:
https://ego-medspa.pl/modelowanie-sylwetki/
W tym gabinecie w Krakowie mają wiele możliwości modelowanioa sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...