Skocz do zawartości
Forum

Czy pływanie jest dobre przy odchudzaniu się?


Gość 2020205

Rekomendowane odpowiedzi

Pływanie jest bardzo dobre na wymodelowanie sylwetki. Podczas pływania pracują wszystkie mięśnie i nie są obciążane stawy. Poprawia ono naszą wytrzymałość i kondycję. Wpływa pozytywnie na nasz układ krwionośny i oddechowy. Podczas pływania spala się:
- pływanie żabką 590 kcal/godzinę
- stylem dowolnym 400 kcal/godzinę
- stylem grzbietowym 400 kcal/godzinę
Pływaj dalej i po pewnym czasie sam zobaczysz efekty swoich wysiłków. Unikaj jednak fast foodów i słodyczy.Lepiej zastąp je owocami i warzywami.

Odnośnik do komentarza

Pływać warto, ale warto też np. biegać, czy jeździć dodatkowo rowerem. Poza tym z pływaniem i odchudzaniem jest związanych wiele mitów, poczytaj tutaj http:// i-plywanie.pl/porady/plywanie-odchudzanie to załapiesz o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza

pływanie jest jednym z najlepszych sposobów na odchudzanie ponieważ podczas pływania angażujemy niemal wszystkie mięśnie przy tym nie odczuwamy takiego zmęczenia jak na rowerze czy biegając dlatego w klubach dla otyłych tak często chodzą oni na basen , jak masz możliwość to chodz na basen do tego odpowiednia dieta i będzie ok , wywal te FF , nie wiem czy wiesz ale 1 hamburger może mieć nawet 700-1000 kalorii jeśli jest z dużą ilością majonezu , niech to podziała na twoją psychike .

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia 38l.

Jakiś czas temu chciałam zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Koleżanka ze Szwajcarii poleciła mi naprawdę dobre tabletki Nature Essence. Problem polegał na tym, że nie były one dostępne w Polsce i musiała mi je przysyłać. Po ok trzech miesiącach zażywania tego specyfiku oraz rozpoczęciu chodzenia na basen (2x 1h w tygodniu), schudłam 13kg, beż morderczych ćwiczeń i głodówki. Same tabletki pewnie, aż takiego efektu by nie dały, ale z połączeniem z basenem efekt był dla mnie zadawalający. Jeśli chcesz tego spróbować sprawdź na stronie http://natureessence.ch

Odnośnik do komentarza
Gość olad92

Wielu ekspertów twierdzi, że tak. Pływanie pomimo tego, że w wodzie, również może spowodować, że się zmęczymy. Na basenie są też takie zajęcia, jak fitness wodny, więc dodatkowo można wykupić takie zajęcia. Jeśli już się zdecydujecie, to myślę, że spodobają się Wam akcesoria, jakie posiada firma FINIS Polska. Można zamawiać sobie wszystko online.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...