Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na rzeźbę bioder i pośladków


Gość ola12345

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Ola , mam 15 lat bardzo chciałabym mieć ładne kształty bioder i ładne okrągłe pośladki robiłam już różne ćwiczenia i żadne mi nie pomogły zaczęłam nawet częściej chodzić na basen ale to ciągle nic nie daje . Bardzo chciałabym jeszcze w lecie fajnie wyglądać błagam pomóżcie mi !!

Odnośnik do komentarza

Na mięśnie pośladków mogę zaproponować takie oto ćwiczenia:
1. Kładziemy się na plecach. Nogi zgięte w kolanach pod kątem 90 stopni. Ramiona leżą luźno obok głowy. Unosimy powoli biodra w górę. Utrzymujemy pozycję przez 7- 10 sek. Opuszczamy powoli biodra i rozluźniamy mięśnie. Powtarzam ćwiczenie jeszcze 6-7 razy.
2. Leżąc na brzuchu unosimy ramiona na pod, unosimy górną część tułowia, wykonując wdech. Wytrzymujemy w tej pozycji przez 7 -20 sekund. Powoli wracamy do pozycji wyjściowej.
Na pulchne biodra można wykonywać następujące ćwiczenia:
1. Leżymy na boku. Noga, na której leżymy zgięta pod kątem 90stopni w stawie biodrowym i kolanowym. Biodra wysuwamy powoli do przodu, następnie trzymając ręką stopę drugiej nogi przyciągamy ją do pośladków. Wytrzymujemy w tej pozycji 7 - 10 sekund. Powtarzamy ćwiczenie leżąc na drugim boku. Na każdy bok robimy po 10 powtórzeń.
2. Klęcząc przenosimy biodra na lewą stronę, siadając na podłodze. Wracamy do pozycji wyjściowej. Następnie przenosimy biodra na prawą stronę. Powtarzamy ćwiczenia 4-5 razy.
Ważne jest aby ćwiczyć systematycznie, poświęcając 30 minut dziennie na aktywność. wiadomo, że efekty nie będą widoczne od razu i musi minąć trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość kl...ek

mam 13 lat ,171cm wzrostu i ważę 85kg.ogchudzam sie ale mam strasznie szerokie biodra myśle że z powodu dłużej ilości tłuszczu.Nie wiem jak go się pozbyć żeby mieć mniejsze biodra.jestem dojśc gruba.spodnie noszę rozmiar 42.co mam zrobić żeby schudnąć w biodrach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...