Skocz do zawartości
Forum

Jak pohamować apetyt przy odchudzaniu?


Gość ewelina523

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina523

chciala bym zaczac diete tylko nie wiem jak do tego sie zabrac jak pochamowac apetyt bo nieraz nie jestem glodna a z pazernosci jem. Waze 56kg przy 166cm. moze i to dobra waga ale chciala bym zlikwodowac brzuch i uda. Do zrzucenia 5kg. Chciala bym tez zapytac ile mozna jest zupy? np pomidorowej zabielanej z makaronem robionej na kostce rosolowej? albo jarzynowej? ja bardzo lubie zupy i neraz zjem pod rzad 2 taleze duze! Jak ja mam schudnac skoro lubie jesc? i mam malo ruchu a i jeszcze chialam zapytac jak to jest z ta waga bo rano jak sie waze to zalezy ale waze od 55.5 do 56 a potem pod wieczor ok 58 Jestem malo aktywna. Czy czerwona herbata pomaga? albo jakies tabletki?

Odnośnik do komentarza

Nie bierz żadnych tabletek, lepiej stosować si,ę do naturalnych metod. Na pewno musisz być bardziej aktywna fizycznie, aby poprawić swój metabolizm. Czerwona herbata jest dobra przy odchudzaniu. Śmietana jest kaloryczna, ale zupa na kostce rosołowej ma małe wartości odzywcze i szybko jest się głodnym. Przed posiłkami wypijaj dwie szklanki wody to zjesz mniej, bo nie będzie już miejsca. Jedz pokarmy bogate w błonnik, bo daje on na dłużej uczucie sytości. Orzechy to zdrowa przekąska, która również szybko daje uczucie sytości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...