Skocz do zawartości
Forum

Która kasza jest najlepsza?


Gość Blubbiś

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie każda kasza jest bardzo wartościowa, więc warto próbować różnych jej rodzajów. Z resztą nie od dziś wiadomo, że dietę należy urozmaicać. Ja bardzo lubię kaszę gryczaną, pęczak oraz orkiszową. Jeśli chodzi o tę ostatnią to odkryłam niedawno świetne połączenie – orkisz, makaron vermicelli oraz suszone pomidory. Taką gotową mieszankę oferuje firma Melvit. Wystarczy ją ugotować i ewentualnie doprawić. Może ona „służyć” jako dodatek np. do mięsa albo osobny posiłek. Dla mnie rewelacja! Na http://melvit.pl/p_trendy-lunch-orkisz-vermicelli-pomidory-4-x-100-g_12 znalazłam opis tego produktu. Może się zainspirujecie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ramyratu

gryczana jet bardzo zdrowa :) ja mogę ją jeść codziennie, często robię na sypko jako dodatek do dań, super też jest kaszotto, kilka razy kupowalam z łowicza takie gotowe do podgrzania, mniam, mają w trzech wariantach smakowych, można się szybko i zdrowo najeść

Odnośnik do komentarza

Bardzo zdrowa jest kasza gryczana, ale warto też sięgać po amarantus (nie, nie ekspandowany, ale do gotowania) jest dobry jako zamiennik dla kasz i ryżu, a przy tym jest bardzo odżywczy. Jeśli chodzi o sam jod, to zawiera go w sobie trochę chociażby stare, dobre siemię lniane (bio planet ma bardzo dobrej jakości len brązowy w formie całych nasionek)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...