Skocz do zawartości
Forum

Mniej odstający brzuch w tydzień


Gość patricia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w ostatniej klasie gimnazjum i za około tydzień czekają mnie egzaminy. Mam 166cm wzrostu i 65kg, nie mam aż tak wielkiego problemu z brzuchem, bardziej z udami i boczkami, ale jednak ostatnio brzuch zaczął trochę odstawać mimo, że jestem w miarę aktywna fizycznie: 6 godz. wf-u + 1.5 godz. siatkówki i tańca tygodniowo. Ale za to sporo jem fast foodów i słodyczy. Na egzaminy kupiłam ładną sukienkę, lecz widać, że odstaje mi trochę brzuch. Moje pytanie jest takie: Co mogę zrobić by chociaż trochę go uczynić bardziej płaskim?

Odnośnik do komentarza

W tydzień czasu ciężko Ci będzie zmniejszyć brzuch. Ale jeśli zmienisz swoje nawyki żywieniowe to pomożesz sobie w dbaniu o zgrabną sylwetkę. Po pierwsze odstaw fast foody i słodycze. Nie pij napoi gazowanych typu cola czy fanta. Jedz dużo owoców i warzyw. Jedz 4-5 posiłków dziennie, nie podjadaj między nimi. Kolację jedz na 3 godziny przed snem tak by nie obciążać swojego metabolizmu podczas snu. Jak najwięcej się ruszaj, uprawiaj sport, zapisz się na dodatkowe zajęcia np sks czy kurs tańca lub basen. Bądź aktywna, wolny czas spędzaj na dworze jeżdżąc na rowerze lub rolkach. Możesz chodzić na spacery, skakać na skakance, uprawiać nordic walking. Wybór masz ogromny wystarczy chcieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...