Skocz do zawartości
Forum

Co robić żeby zapomnieć o jedzeniu?


Gość dietapl1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dietapl1992

mam 18 lat, waze 61 kg i mam 170 cm wzrostu bardzo chce powrocic do wczesniejszej wagi (około 53 kg) bardzo zalezy mi na płaskim brzuchu ale za bardzo skupiam sie na jedzeniu, im bardziej mysle o tym zeby nie jesc tym wiecej jem i jem... jak mam zapomniec o jedzeniu? ile kalori spozywac zeby schudnac w miare szybko? czy stosowac jakies cwiczenia na plaski brzuch i uda?

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenia na mięśnie brzucha to nie jest głupi pomysł pod warunkiem, że będziesz je wykonywała systematycznie i wytrwale.
Co do zapominania o jedzeniu, to najlepszym sposobem to zajęcie się czymś. Jak skupisz się na jakiejś czynności to nie będziesz myśleć o jedzeniu. Znajdź sobie zajęcie, które będziesz wykonywała w wolnych chwilach np spacer, albo robienie na drutach lub coś innego co sprawia ci przyjemność.
Twoja obecna waga jest prawidłowa, więc najlepiej by było jakbyś się w ogóle nie odchudzała. Jeśli przeszkadza Ci odstający brzuch to zacznij ćwiczyć jego mięśnie robiąc np brzuszki, damskie pompki, skłony, nożyce, kręcenie hula hopem. Takie ćwiczenia dadzą dobre efekty, jeśli będziesz ćwiczyła regularnie i nie poddawała się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...