Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się brzucha i biustu?


Gość radki535

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radki535

Od 12 roku zycia bylem energicznym dzieckiem i dosyc chudym.. Ale pojechalem do matki do UK i zrobilem sie strasznie gruby tzn mam Brzuszek + biust.. Mogl by mi ktos jakas diete ulozyc? zeby zeszedl mi tem brzuszek i biust?Czesc mam 13 lat i 167 cm . + 64 kilo...

Odnośnik do komentarza
Gość dominik6d

Musisz wiedzieć, że nie istnieje dieta, która pozwoli na spalenie tkanki tłuszczowej jedynie z okolic brzuszka i biustu. Każda dieta powoduje mniej więcej równomierną utratę tłuszczu z całego ciała. Poza tym pamiętaj, że w wieku 13 lat nie można stosować restrykcyjnych diet, ponieważ cały czas rośniesz i dojrzewasz. Ja radzę wprowadzenie jedynie kilku zmian w diecie - spożywanie większej ilości owoców i warzyw, zamiana białego pieczywa na ciemne, zrezygnowanie z fast foodów, słodyczy, słodkich przekąsek. Postaw także na aktywność fizyczną. Poszukaj ćwiczeń zamieszonych na tej stronie (w zakładce artykuły). Możesz także biegać, pływać, skakać na skakance lub zapisać się na siłownię. Powodzenia w walce z kilogramami.

Odnośnik do komentarza

Pompki, klasyczne, dobre pompki to idealne ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej i pozbycie się biustu. Jest wiele odmian tego ćwiczenia w zależności od tego jaka jest Twoja forma. Pompki klasyczne – to jak należy jest wykonywać wiedzą chyba wszyscy. Jednak sporo osób popełnia błędy przy ich wykonywaniu. Głównym błędem jest wyginanie grzbietu w łuk do dołu. Tułów powinien być wyprostowany przez całe ćwiczenia. Kolejny błąd to zbyt płytko wykonany opad ciała. Klatka piersiowa ma dotknąć podłogi, a nie tylko zbliżyć się do niej. Klatka piersiowa nie może uderzyć w podłogę, ma tylko ją dotknąć. Pompki muszą być wykonywane dosyć wolno, nie ma sensu się spieszyć. Powinieneś czuć każdy mięsień który będzie pracował. Pompki możemy modyfikować poprzez zmianę konta pod którym je robimy. Możemy to uzyskać poprzez wykorzystania do ćwiczeń różnego rodzaju mebli np. krzeseł, taboretów, regału. Ręce podczas ćwiczenia powinny być w średnim rozstawieniu, jeżeli chcemy trenować mięśnie wewnętrzne to ręce muszą być w wąskim rozstawie. Jeżeli chcemy skupić się na klatce piersiowej a dokładnie jej górnej części należy nogi umieścić niego wyżej niż resztę ciała.
Możesz też wykonywać ćwiczenie podobne do pompek lecz wykonywane na stojąco. Potrzebna jest Ci tylko ściana. Stań przy ścianie w pewnej odległości od niej, oprzyj się wyprostowanymi ramionami i zacznij robić pompki. Opuszczaj się w kierunku ściany, mając cały czas wyprostowane plecy. Im mocniej łokcie będą na zewnątrz tym mocniej będą pracować mięśnie klatki piersiowej.
Na mięśnie brzucha również polecam klasykę czyli brzuszki. Je również możesz modyfikować tak by wszystkie mięśnie pracowały. Przykładowe ćwiczenia na mięśnie brzucha znajdziesz pod linkami:
1. Ćwiczenia na mięśnie brzucha
2. Ćwiczenia na dolne partie brzucha
3. Ćwiczenia na mięśnie skośne brzucha.

Odnośnik do komentarza

mam prawie 13 lat ważę 62 kg i bardzo duży tyłek , biodra , łydki , brzuch oraz bardzo wielki biust i celulit więc zalecie mi jakąś dobrą diete i ćwiczenia bo zmieniam szkołę i bym chciała pokazać się z jak njlepszej strony proszę o pomoc . w tym że bym bardzo chciała schudnąć z biustu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...