Skocz do zawartości
Forum

Otyłość u trzynastolatki


Gość weronika2301

Rekomendowane odpowiedzi

hej ja tez mialam nadwage i radze ci:
sniadanie ok 7:30 platki musli sa syte,pamietaj to najwarzniejszy posilek w ciagu dnia
jesli musisz to do szkoly wejz sobie owoce warzywa,jogurt pitny,zjedz jak bedziesz czula glod
ok14,15 zjedz obiad 2 dania:mala ilosc zupy,2 danie duzo surowek ryz lub bardzo mala ilosc ziemniakow i jakies mieso .nie jedz fast foodow i sosu wszelkiej postaci jesli chcesz to na deser owoce
pamietaj ze ostatni posilek zjadasz do godz 17
pij ok 2l wody (jaka wolisz gazowana czy nie) nie jedz slodyczy (jesli musisz to 1 raz w tygodniu zjedz 1 batonika)
jesl chcesz wiecej schudnac to dodatkowo biegaj ale stopniujac na poczatek malo i z dniem o 1 m wiecej
ale ja na samej diecie schudlam 12kg
PSdodadkowo trenuje sportowo od dziecka jezdziectwo a w wolnych chwilach biegam i z bieganiem schudlam jeszcze5 kg waze 50 kg mam 11 lat

Odnośnik do komentarza
Gość revision23

Wystarczy jak przestaniesz jeść tyle co jesz i zacznij odżywiać sie zdrowiej a napewno pomoże . Narazie ścisłych diet bym nie wprowadzał ,ponieważ jesteś bardzo młoda i ciało Ci się jeszcze ukształtuje jeśli tylko się postarasz . 0 słodyczy i gazowanych napojów a dasz radę . powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...