Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać jeść słodycze?


Gość Patuśkaa4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patuśkaa4

Ja bardzo "kocham" jeść słodycze.! Czasami potrafie zjeść całą czekoladę na raz.! to jest straszne. :( mam od tego straszne boki i uda.! Już próbowałam czegoś takiego aby rodzice nie kupowali mi słodyczy i wg. ale to i tak nie działa.! a jakieś tabletki odpadają bo to tylko chemia.! Porszę o pomoc.!

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

To uzależnienie. Musisz czekolade zastąpić czymś innym. Za każdym razem, gdy masz ochotę sięgnąć po coś słodkiego miej pod ręką owoce, warzywa oraz ocherzy, mogą też być owoce suszone. To wszystko jest bardzo zdrowe, pożywne i ma mniej kalorii niż słodycze.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcesz jeść słodyczy to spróbuj je zamienić na owoce i warzywa. Zawierają dużo błonnika i witamin oraz mikroelementy. Po za tym możesz również suplementować dietę magnezem i chromem. Należy jednak pamiętać by nie doprowadzić do nadmiaru tych pierwiastków w organizmie.Jeżeli nie chcesz jeść tabletek to możesz wzbogacić dietę o produkty, które są bogatym źródłem tych pierwiastków:
Magnez występuje w - Mące sojowej, kaszy jęczmiennej, orzechach, kaszy gryczanej, czekoladzie, kakao, pestkach dyni, fasoli, grochu, kukurydzy, soczewicy, szpinaku, mące pełnoziarnistej.
Bogatym źródłem chromu są zaś - Orzechy, mąka pełnoziarnista, wątroba, grzyby, rośliny strączkowe, szparagi, brokuły.
Jeżeli będziesz jadła te produkty to nie musisz już suplementować diety preparatami z magnezem i chromem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...