Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla młodej mamy


Gość klatka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!!! Mam 23 lata moj wzrost to 165cm a waga osiagnela juz 71kg :/ A jeszcze jakies 5 lat temu wazylam 52kg :( Zaczelam sie odchudzac dzisiaj jest 4 dzien. Napisze co jem na sniadanie o 9 jem platki nestle fitnes z jogurtem naturalnym, okolo 12 przegryze 2 marchewki albo jabluko. Około 15 jesm jogurt naturalny z otrebami pozniej jeszcze moze dwie marchewki w miedzy czasie... Aha i wczoraj czyli w 3 dzien odchudzania zjadlam kawalek gotowanego kalafiora (samego bez zadnych dodatkow) KAlafiora zjadlam okolo godziny 13. chcialam jeszcze dodac ze staram sie cwiczyc w domu troche przynajmniej te 30min o 10:00 po sniadaniu. Pije tylko wode i zielona herbate (nie slodze) Prosze mi powiedziec czy uda mi sie schudnac jesli bede sie tego trzymala!! Bardzo prosze o odpowiedz. dodam jeszcze ze 3 lata temu urodzilam dziecko ale po ciazy wrocilam do wagi z przed ciazy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

To za krótki okres czasu na pozbycie sie tylu kg. Będzie to niezdrowe i nieestetyczne, bo skóra zostanie jak worek. Poza tym jesz za mało, szybko będziesz później miała efekt jojo. Proponuję diete Dukana. Jest teraz popularna, ponieważ jest rozsądna a jednocześnie skuteczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz schudnąć powinnaś trochę udoskonalić swoją dietę. Przede wszystkim jedz 4-5 posiłków o zmniejszonych porcjach. Posiłki w miarę możliwości powinny być spożywane co 3-4 godziny tak by kolacja wypadała na 3 godziny przed snem. Unikaj spożywania tłustych potraw oraz tłuszczy pochodzenia zwierzęcego ( smalec, słonina) Zamiast nich do przyrządzania potraw stosuj oleje roślinne oraz oliwę z oliwek. Jeśli lubisz nabiał i produkty mleczne to wybieraj te z mleka odtłuszczonego. Zamiast jasnego pszennego pieczywa jedz razowe lub pełnoziarniste, ma ono więcej błonnika i związków mineralnych niż białe. Unikaj jedzenia potraw mącznych typu kluski, kopytka, pyzy. Radziłam bym także zrezygnować z makaronów wytwarzanych z białej mąki pszennej. Wybieraj takie, które są wyrabiane z mąki pełnoziarnistej. staraj nie jeść się tłusty sosów do makaronów, topionego sera, niezdrowych przekąsek, słodyczy i fast foodów. zamiast nich możesz jeść warzywa i owoce. Powinnaś spożywać 3-4 porcji warzyw dziennie. Do picia wybieraj napoje niesłodzone takie jak: woda mineralna, lekkie napary herbat, soki nie dosładzane.
do tego zwiększ ilość ćwiczeń. Codziennie ćwicz godzinę czasu. Najlepsze będą ćwiczenia aerobowe, ponieważ angażują do pracy wszystkie mięśnie ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...