Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na zwiększenie metabolizmu


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strasznie spowolniony metabolizm i jestem pewna, że to kucharz, który pracuje w internacie w, którym byłam zrobił coś z potrawami np. dodał coś raczej nielegalnie do nich po czym spowolnił mi się metabolizm, a zrobił to dlatego, że wychowawcy nie "spodobało" się to, że miałam płaski brzuch. Proszę o odpowiedź, jak mogę w jak najszybszym czasie przyśpieszyć mój metabolizm do takiego jaki był wcześniej, może najlepiej jakimś lekiem, tylko nie chodzi mi tu o lek odchudzający tylko o jakiś inny.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że raczej Twój metabolizm spowolnił z innego powodu. Może to być zbyt duży poziom cukru we krwi spowodowany niezbilansowaną dietą. Czy zmieniałaś dietę w ostatnim czasie? Jest wiele sposobów na podkręcenie metabolizmu. Najłatwiejszym i oszczędzającym czas są suplementy diety. Można je stosować wraz z ćwiczeniami i dietą. To już jest zależne od Ciebie. Sama korzystam z http://www.trizer.pl. Jestem zadowolona, ponieważ środek ten zmniejsza mój apetyt. W ciągu miesiąca udało mi się schudnąć bez większych wyrzeczeń dwa kilogramy.

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie to długi proces, który bez samozaparcia i dążenia do celu jest niemożliwy. Od dawna ćwiczę, ograniczam się z jedzeniem, a zamiast napoi piję wodę dodatkowo wspomagam się Foreverslimem. Powoli widzę efekty, mam nadzieję, że trwałe. Oby tylko nie było efektu jojo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...