Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić zbędny tłuszcz?


Gość mkrwk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 14 lat, 158 cm i 53 kg. Chciałbym zrzucić trochę tłuszczu aby wyglądać lepiej i lepiej się czuć. Staram się ograniczać słodycze i słone potrawy bo wiem że to niezdrowe, bardzo lubię warzywa i sałatki. Piję dużo wody, ale zdarzy się że wypiję coś słodkiego. Jeśli chodzi o soki to najczęściej robię je sam lub kupuję pewną markę [np.tymbark].Chciałem się dowiedzieć co zrobić aby zrzucić tłuszcz z bioder brzucha i klatki piersiowej bo nie ukrywam że trochę mi to przeszkadza. Ciekawią mnie ćwiczenia które mógłbym wykonywać w domu oraz mniej/więcej jakby miał wyglądać mój jadłospis żeby zrzucić to jak najszybciej.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli kupujesz w sklepie napoje to warto abyś trochę poczytał ich skład, bo często jest tak, że to co uważamy za sok tak naprawdę jest napojem, który jest rozwodnionym sokiem z dodatkiem cukru. To, że od czasu do czasu wypijesz coś słodkiego nie jest wcale źle, nic się takiego nie stanie jak raz na tydzień wypijesz coś słodkiego. Tylko pamiętaj, że wypić możesz szklankę nie 2 litry. Dodatkowo jedz 4-5 posiłków dziennie, nie podjadaj między nimi. Jedz chude mięso, ryby i potrawu gotowany, gotowane na parze, pieczone lub duszone. Unikaj tłustych mięs i wędlin oraz potraw smażonych w głębokim tłuszczu np frytek. Nie jedz fast foodów, chipsów i słodyczy zamiast nich możesz spokojnie jeść owoce.
Ćwicz każdego dnia po godzinie czasu. Oto przykładowe ćwiczenia :
1. Ćwiczenie na mięśnie skośne brzucha
2. Ćwiczenia na dolny odcinek brzucha
3. Ćwiczenia na mięśnie brzucha
4. Ćwiczenia na mięśnie brzucha - świeca
5. Ćwiczenie na mięśnie brzucha z piłką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...