Skocz do zawartości
Forum

Taniec na odchudzanie


Gość godzinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość godzinka

Witam. Od kilku lat intensywnie trenuję taniec, przez co jestem dosyć umięśniona. Mam jednak pewien problem: po pierwsze, mam płaski brzuch, ale w jego dolnej części zrobiła się spora "oponka" i "boczki"; po drugie, mam kłopot z wewnętrzną stroną ud. Ponadto chciałabym ogólnie zrzucić parę kilo, ponieważ na moje oko, nie wyglądam aż na tyle, ile ważę. Bardzo proszę o wymienienie jakiś ćwiczeń na w/w partie ciała (tylko raczej nie siłowe). Z góry dzięki za pomoc, ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj, na boczki skuteczny jest hula-hop, na brzuch polecam 6 Weidera lub zwykłe brzuszki, natomiast z obwisłą skórą na wewnętrznej stornie ud poradzi sobie ćwiczenie zwane nożycami (wykonywane na boki i pionowo). Poza tym polecam pilates lub callanetics na ukształtowanie całej sylwetki. Jeśli chcesz zrzucić parę kilo polecam zastosowanie zdrowej diety, składającej się z 5 posiłków, bogatych w warzywa i owoce oraz nabiał. Unikaj słodyczy, jasnego pieczywa, fast foodów, słonych przekąsek. Takie zmiany przy odrobinie cierpliwości powinny pomóc. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Zastanów si nad zestawem specjalistycznych ćwiczeń na mięśnie brzucha. Świetna jest tzw. "6 weidera". Na boczki dobrym sposobem są skręty tułowia wzmacniające mięśnie skośne brzucha. Jako "dopalacz" możesz zastosować jakiś suplement diety wspomagający odchudzanie, chociażby zieloną kawę. Doskonale zwiększy efektywność Twojej aktywności fizycznej i dodatkowych ćwiczeń na brzuch. Gdybyś dołożyła jeszcze jakąś dietkę, na pewno skończyłyby się Twoje zmartwienia z wagą. Pozdrawiamw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...