Skocz do zawartości
Forum

Silownia a wieksze tycie


Gość Alina109

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alina109

Odkad zaczelam chodzic na silownia niesamowicie przytylam. Nie jem regularnie, nie jest to mozliwe. W ogole o zdrowym jedzeniu move zapomniec. Tutaj w us wszedzie sa Tony cukru.. Staram sie jesc jak najwiecej warzyw.
Mike pytanie - czy moglam przytyc przez to ze xhodze na silownie I organizm zaczal magazunowac?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Tylko jest jeden problem jak nie jesz regularnie to siłownia chyba niewiele da. Z własnego doświadczenia wiem, że da się jeść regulnie, nawet przy pbardzo zajętym trybie życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Alina109

Wiem, ze miesnie waza wiecej ale ja nie zrobila miesnie ja po prostu obroslam tluszczem bardziej.
Nie chodzi o to, ze ja nie wiem jak jesc regularnie. W polsce jadlam bardzo zdrowo I regularnie a tu nie mam mozliwosci. Zawartosc lodowki tez nie zalezy ode mnie.
Dlatego pytma, czy wieksza krzywda jest jak jedzac dwa posilki dziennie lepiej jak cwicze czy nie?
W ciagu kilku dji nawet za duza kurtka stala sie za mala. Jak to mozliwe

Odnośnik do komentarza

a może wodę nabierasz, bo to nie jest możliwe aby przy 2 posiłkach dziennie oraz ćwieczeniach na siłowni tyć.... coś musi być nie tak. waga powinna albo stać albo spadać, bo zmuszasz organizm do ciągłej aktywności.

Odnośnik do komentarza
Gość Głos Rozsądku

Istota problemu NIE LEŻY w nadmiernie nagromadzonej w organizmie wodzie, ale w trybie życia tj. w sposobie odżywiania - w regularności przyjmowanych posiłków i ich wartości energetycznej - oraz optymalnej dla zdrowia porcji ruchu dziennie. Jeśli nie zaczniesz REGULARNIE przyjmować produktów o niższej wartości energetycznej, a przy tym nie będziesz ćwiczyć na siłowni z głową, to zapomnij o zdrowym wyglądzie i noszeniu ubrań, które przed laty leżały na Tobie idealnie. Oczywiście możesz inwestować w farmakologię, która sprawi, że pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu, ale czy aby na pewno tylko na tym Ci zależy? W USA, podobnie jak na Kamczatce - WSZĘDZIE - życie jest sztuką wyborów, w zakresie odżywiania także. Albo więc wybierzesz zdrowe, regularne odżywianie, albo poniesiesz konsekwencje wyboru niewłaściwego. Choice is yours!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...