Skocz do zawartości
Forum

Niedowaga i odstający brzuch


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Niedowaga i odstający brzuch! Wszystko zaczęło się ok. rok temu, gdy zaczęłam jeść głównie słodycze w przerażających ilościach i mimo chęci nie byłam w stanie się kontrolować. Mam 14 lat, 164 cm wzrostu, 39kg(schudłam 6kg). od 4 miesięcy nie mam miesiączki, schudłam (uda, pośladki) brzuch został.Miałam badania i wszystko jest w porządku, staram się więcej jeść ale na wieczór mój brzuch jest jeszcze większy.Ćwiczę od ponad miesiąca na brzuch ale to tylko buduje mi mięśnie.Nie chcę tracić na wadze

Odnośnik do komentarza
Gość laleczka14

brzuch możesz mieć wzdęty od nieregularnych posiłków i od głodzenia się. Bo sorry 39 kg przy 164 to dla mnie to jest anoreksja. zacznij normalne jeść co 3-4 godziny i zobaczysz brzuch wróci do normy

Odnośnik do komentarza

Jem 5 razy dziennie o określonych porach, to była jedna z zasad mojej diety która nie polegała na głodzeniu się lecz jedzeniu co 3 godziny, ale po trochę. A teraz gdy staram się jeść większe ilości bo boję się tracić na wadze mój brzuch jest jeszcze większy. nie wiem co robić, jestem z tym zupełnie sama i nikogo nie obchodzi mój problem. Ostatnio nie mam ochoty wychodzić z domu z powodu wstydu, a w szkole siedzę pół dnia z wciągniętym brzuchem, koszmar ><

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...