Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymanie odchudzania pomimo małej ilości przyjmowanych kalorii


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną,mam 17 lat,173cm i ważę54kg.Pół roku temu(59kg)zaczęłam odchudzanie, z dietą ok.1000kcal. Chudłam przez pierwsze 3 msc i schudłam 5kg,ale od 3msc brak zmian. BMI dla mnie to min1420kcal, a średnie ok. 2130kcal. Do tej pory nie mam zdrowotnych problemów,boję się, że wkrótce się pojawią jeżeli nie zacznę jeść, a chciałabym jeszcze schudnąć. Nie wiem dlaczego nie chudnę mimo tak małej ilości kcal dziennie i co mam robić żeby to zmienić

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie masz po prostu nieodpowiednio dobraną dietę.Uważaj żeby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu.Ja na Twoim miejscu wybrałabym się do dietetyka,który zrobi Ci badanie genetyczne code of me.Badanie to zobrazuje stan Twojego organizmu,dowiesz się czy może wystąpić u Ciebie ryzyko zespołu metabolicznego itp.Dzięki takim informacją dietetyk na nowo dobierze Ci odpowiednią dietę,która na pewno będzie skuteczna i zdrowa dla Ciebie.Poczytaj o tym sobie na stronie codeofme.com bo naprawdę nie warto robić diety na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Gość salamandra34

Jeżeli miałabym cokolwiek polecać to przede wszystkim dobrze dobrana dieta ruch i dobre sprawdzone tabletki wspomagające odchudzanie takie jakForeverslim.Przy odrobinie silnej woli można uzyskać bardzo fajne efekty.

Odnośnik do komentarza

Zawsze chciałeś dowiedzieć się, jaki jest Twój indeks masy ciała, ale nie wiesz, jak to zrobić? W takim razie warto skorzystać z kalkulatora BMI, który dostępny jest na stronie http:// https://bmikalkulator.net/ Dzięki niemu w kilka chwil będziesz miał możliwość sprawdzenia jak to dokładnie wygląda u Ciebie i jednocześnie przekonasz się, czy Twoja waga jest w normie, czy może powinieneś zadbać o swoje zdrowie poprzez redukcję wagi. To proste narzędzie może okazać się bardzo pomocne, szczególnie jeśli zaczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem życia lub chcesz monitorować swoją wagę w sposób regularny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2016 o 20:30, Gość t...l napisał:

Jestem dziewczyną,mam 17 lat,173cm i ważę54kg.

Zastanawiam się dlaczego chcesz jeszcze chudnąć,  przecież twoje BMI już jest mocno poniżej normy ?

Jesteś wysoka i twoja pierwotna waga była jak najbardziej w porządku.  Jeśli nie podoba Ci się jakiś element twojej sylwetki to może warto zastanowić się nad odpowiednimi ćwiczeniami. Dieta 1000 Kalorii to nie jest rozwiązanie,  twój organizm jest zagłodzony i broni się  przed utratą wagi. 

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest tak, ze jak sie mało je to sie chudnie, bo czasami organizm reaguje zupelnie odwrotny, to tak jak z wodą, im mniej sie jej pije tym wiecej jej organizm zatrzymuje... warto sie udac do dietetyka i obgadac temat, zeby nie zrobic sobie po prostu krzywdy, bo przeciez nie o to chodzi. W szpitalu Medicover jest klinika leczenia otylosci,z tego co slyszalam, to bardzo dobra

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...