Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na... zakwasy


Gość Danuta718

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta718

Czyli najlepiej jak się przed nimi uchronić. Dużo chodzę w ciągu tygodnia i często mi się robią. Niestety ćwiczenia nie zdają bardzo egzaminu więc zrezygnowałam. Poza tym po całodziennym chodzeniu mam wrażenie że nogi mam z ołowiu... Magnez w normie więc pod tym kierunkiem nie muszę się badać. Ogólnie morfologia też w porządku, poza jednym drobnym podwyższeniem więc badań chyba nie muszę robić. Jak ktoś zna sprawdzone sposoby to bardzo proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Dziękuję za podpowiedź :). Jednak te wszystkie ,,podstawowe" metody dawno już wypróbowałam i niestety nawet jak działa to na krótką metę. Od naprzemiennych kąpieli to właściwie zaczęłam, później przyszła kolej już nawet nie ciepłe a wręcz gorące kąpiele (nie przesadzam, temp. wody w trakcie kąpieli przekracza grubo ponad 40...). Testowałam również sok z wiśni gdyż podobno działa choć akurat nie u mnie a przynajmniej nie odczułam różnicy a ostatnio sięgnęłam po, przynajmniej zdaniem większości osób, drastyczną metodę czyli wycisnąć sok z całej cytryny i to wypić bez ,,wspomagaczy"... trochę działał jednak znów widzę że działanie coś się osłabia. Dlatego jeśli ktoś ma sprawdzony sposób ale działający na dłuższą metę to ponownie proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Zawsze mi się zdawało że takie rozciąganie powinno być przed a nie po wysiłku. Widocznie kieruję się stereotypami. Choć te zakwasy są nie po ćwiczeniach a po ciężkiej pracy. Tylko nie wiem czy po 16 godzinach pracy będę w stanie się w ogóle ruszyć :D. Ale jeśli ma pomóc to zawsze warto spróbować :).

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof131

Tak jest Panie Jacku, tak też robię i naprawdę pomaga. A ten preparat może wypróbuje, bo w sumie po co się męczyć skoro działa. Przynajmniej mam nadzieję, że u mnie też zadziała jak u pana. Pozdrawiam!

~JacekWalczak
Na zakwasy rób sobie zimny prysznic na nogi po treningu, a potem gorący na noc, przed spaniem. Rano będzie o wiele lepiej ;) A jak ból by się dłużej utrzymywał to warto stosować jakiś preparat, ale bez środków przeciwbólowych. Polecam w tym celu harpagon, który stosuję - https://bit.ly/2GBYzVG

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina194

Ja miałam podobnie, ale zaczęłam regularnie biegać. Może nie wyczynowo, ale tak na spokojnie i o wiele lepiej. Teraz jak chodzę, to nogi lekkie jak z piór :D Co prawda od biegania zaczeły mi się pojawiać bóle mięśni, ale na to są inne metody, prysznic zimną i ciepłą woda na zmianę, rozciąganie. No i stosuję jeszcze krem harpagon - naprawdę super sprawa, pomaga na bóle mięśni, zakwasy a do tego czuję, że moje nogi czują się jeszcze lepiej, więc może działa jeszcze inaczej. Zostawię Ci do niego linka - https://bit.ly/2GBYzVG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...