Skocz do zawartości
Forum

2 tygodnie diety i nic


Gość margga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat, ważę 58/59 kg przy wzroscie 167 cm. Odchudzam się już 2 tydzień. Nie jem słodyczy, ani tłustych obiadów... wszystko lekkie do 4 posiłków. Przeważnie to ryż, makaron z serem, gotowany kurczak, miseczka płatków z mlekiem, kefiry i owoce. Dodatkowko ćwiczę codziennie do 20 min. (brzuszki, step, nozyce, przysiady) i zażywam L-carnityne w tabletkach i ocet jabłkowy przed każdym posiłkiem. W weekend waga pokazała 57,5 kg w co nie umialam uwierzyć (wazylam sie rano), dzisiaj - po 4 dniach, ważę się z rana po raz kolejny i znów pokazuje mi ze mam 59/58,8 kg ;/ Jestem załamana... Co mam zmienić by wreszcie waga nie skakała tylko spadała ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Twoja obecna waga jest prawidłowa więc nie musisz się odchudzać.
Wahania wagi są częste przy dietach odchudzających. Aby im zapobiec powinnaś jeść regularne posiłki o ściśle wyznaczonych porach, śniadanie i obiad powinny być większe a kolacja mniejsza. Kolację powinnaś jeść na 3 godziny przed snem. Jedz dużo warzyw i owoców, które zawierają błonnik, który reguluję pracę układu pokarmowego. Zwiększ dawkę ruchu, dołącz ćwiczenia to pomaga na stabilizację wagi.
Jeżeli pomimo to Twoja waga nadal będzie się wahać radzę iść do lekarza bo może to być objaw zaburzeń pracy tarczycy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...