Skocz do zawartości
Forum

Nietypowa budowa ciała


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21,5 lat, 180 cm wzrostu i ok. 56kg wagi oraz nietypową budowę ciała, mimo wysokiego wzrostu jestem dość drobna -biodra rozmiar 36, klatka piersiowa 34-36 (piersi mam raczej normalne ale bardzo wąską w obwodzie klatkę. Mam zespół marfana (genetyczne) który wpływa na mój wysoki wzrost. mierzę 180cm i nigdy nie ważyłam powyżej 60 kilo. ostatnio ważyłam 56kg (teraz przez chorobę spadła waga do 53,8 ale już wzrasta) i chciałabym utrzymać wagę na poziomie tych 56, może 55 kilo. Czy dla tak wysokiej osoby jak ja ta waga zawsze jest za niska, czy w przypadku filigranowej budowy może być uznawana za normalną? Wskaźniki BMI nie uwzględniają indywidualnych warunków - czy to oznacza że są one nieistotne? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze czujesz się w swoim ciele, nie masz problemów z odżywianiem i nie pojawiają się dolegliwości, nie musisz aż tak bardzo przejmować się wagą i BMI. Pamiętaj, by Twoja dieta była zdrowa, dzięki czemu będziesz miała więcej energii, dobrego samopoczucia i nie będziesz się skarżyła na różne choroby. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...