Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby pozbyć się wałków tłuszczu?


Gość Alutka98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alutka98

Mam problem, bo na biodrach mam tzw. wałki tłuszczu. Jak mam bluzkę to nie widać ale jak na plaży jestem na kostiumie kompielowym to wtedy je widać. One nie są takim aż takim dużym problemem, ale mi przeszkadzają i czuję się z nimi niekomfortowo. Jak mam się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza

Witam, ja polecam ćwiczenia na twisterze lub hula-hop. Tylko pamiętaj, że muszą one być regularnie wykonywane przez pewien okres czasu, by zauważyć rezultaty. Poza tym warto ograniczyć słodycze, słone przekąski i inne niezdrowe i tłuste jedzenie. Powodzenia w walce z "wałeczkami".

Odnośnik do komentarza

Na wałeczki tłuszczu polecam robienie ćwiczenia:
1. Stajemy w lekkim rozkroku. Ręce wyciągamy poziomo na boki. Wykonujemy powoli skłony na boki, naprzemian na lewą i prawą stronę. Jeśli wykonujemy skłon na prawą stronę, to lewa ręka idzie pionowo do góry, a prawą dłonią możemy przesuwać po zewnętrznej stronie nogi - powinniśmy zejść poniżej kolana. Powtarzamy w każdą stronę po 10-20 razy.
2. Stajemy w rozkroku i wykonujemy ruchy okrężne biodrami. Najpierw kręć w jedną stronę przez 5 minut potem w drugą również przez 5 minut.
3. Możesz również wykonywać skrętoskłony. Stań w lekkim rozkroku, wykonaj skłon do ziemi. Ręce proste rozłożone na boki. Lewą ręką spróbuj dotknąć prawej stopy i powrót do wyjściowej pozycji. Następnie to samo wykonujemy z drugą ręką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...