Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na piękne pośladki


Gość Lekyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie mogę schudnąć próbowałem już parę razy ale za każdym razem jeszcze bardziej przytyłem. Mam 13 lat ważę 76 kg i mam 167 cm. najbardziej mam grube pośladki na tym mi najbardziej zależy by były chudsze potem trochę tam z brzucha i było by dobrze. Pytanie tylko jaką dietę mam zastosować i jakie ćwiczenia. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jesteś jeszcze bardzo młody i twój organizm potrzebuje dużo energii. Jest szansa, że w okresie dojrzewania waga sama spadnie w momencie, gdy zaczniesz intensywnie rosnąć. Powinieneś odżywiać się regularnie i unikać tego, co niezdrowe. Myślę, że wiesz o jakie jedzenie chodzi. Musisz też być aktywny, uprawiać jakiś sport. Teraz idzie wiosna, więc często spędzaj czas na świeżym powietrzu, graj w gry zespołowe z kolegami.

Odnośnik do komentarza

Aby wyrzeźbić pośladki i nadać im ładny kształt możesz robić następujące ćwiczenia:
1. Klękamy, ramiona wyprostowane przed sobą, jak na zdjęciu. Prostujemy powoli prawą nogę tak, aby stanowiła przedłużeniem tułowia. Utrzymujemy pozycję przez 7-0 sekund. Wracamy do pozycji wyjściowej. powtarzamy ćwiczenie prostując lewą nogę. Całe ćwiczenie powtarzamy jeszcze 2-3 razy.
2.Leżymy na plecach. Nogi zgięte w kolanach pod kątem 90 stopni. Ramiona leżą luźno obok głowy. Unosimy powoli biodra w górę. Utrzymujemy pozycję przez 7-10 sekund. Opuszczamy powoli biodra i rozluźnimy mięśnie. Powtarzamy ćwiczenie jeszcze 6-7 razy.
3.Leżymy na plecach.Nogi zgięte w kolanach pod kątem 90 stopni. Naciskamy górn częścią tułowia na podłogę, napinając przy tym mięśnie pośladkowe. Utrzymujemy napięcie 7-10 sekund. Powtarzamy ćwiczenie jeszcze 6-7 razy.
W Twoim wieku dieta odchudzająca nie jest wskazana. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów musisz więcej się ruszać i być bardziej aktywna. Jak najczęściej przebywaj na dworze, chodź na długie spacery, jeździj na rowerze lub na rolkach, uprawiaj sport lub zapisz się na kurs tańca.

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego ,że mam 170 wzrostu i ważę 52 kilogramy. Nie sądzę żebym była gruba, a nawet twierdzę że mam w miarę szupłą sylwetkę - jednak jednym z moich kompleksów jest pupa. Nie mam grubych ud , są szczupłe , lecz pupa jest dość mocno ,że tak powiem "odstająca" od reszty , co mi się raczej nie podoba. Jest ona też dość uniesiona, więc na tym tle nic mi nie przeszkadza. Chciałabym zrzucić jednak w tym miejscu pare centymetrów.
Znacie więc może na to jakieś dobre ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...