Skocz do zawartości
Forum

Pomocy !!!! Odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Mam 15 lat 156 wzrostu i 52 kg wagi wystający brzuch grube uda oraz cellulit . Moje potrzeby fizjologiczne są.zależne od tego jak jem . Jeśli jem tak ,,zdrowo '' jak opisze to poniżej to robię praktycznie codziennie a zdarza się że nawet po parę razy dziennie
Bardzo zależy mi aby zrzucić niepotrzebne kilogramy . Chce schudnąć do wakacji , wcześniej sama próbowałam sobie zrobić zestaw ćwiczeń i dietę jednak zawsze kończyło to się nie powodzeniem . Mam dość patrzenia w lustro i ochotę zbicia jego . Mój przykładowy jadłospis wygląda tak śniadanie : szklanka przegotowanej wody z cytryna płatki owsiane z jabłkiem bananem suszonymi owocami jogurtem naturalnym ( pół łyżeczki cukru trzcinowego/ łyżeczka miodu ) zależy co mam . Bądź jajecznica na odrobinie oliwy z oliwek z cebulką i pomidorem . W szkole : 2 bułki bądź jedna (zależy czy nikt mi nie zje )( ciemne pieczywo z ziarnami ) z serem szynką pomidorem sałatą + owoc i woda . W domu zazwyczaj są to ziemniaki i surówka . Ogólnie to jem obiad o połowę mniej niż jadłam oraz nie jem kurczaka ( uraz z dzieciństwa ) .międzyczasie marchewka burak czy jakieś inne warzywo . Na kolacje jakaś sałatka warzywna bądź szpinak + zielona herbata . Co do ćwiczeń miałam wiele planów ale ten wydaje mi się odpowiedni . Rano :(codziennie )
rozgrzewka
20 pajacyków
10 pompek
15 przysiadów
20 półbrzuszków
15 wypadów
rozciąganie
Wieczorem :
Chodakowska skalpel 4 razy w tygodniu
Na wiosnę chcę zacząć biegać ( zmiennie 200 m szybko 200 wolno 200 średnio slyszałam że tak najszybciej spala się tłuszcz ). 4 razy w tygodniu
poniedziałek wtorek bieg . Środa marsz. Czwartek piątek bieg . Sobota marsz . Niedziela aktyny odpoczynek. Moje pytanie czy to co robię spowoduję że schudnę i ujędrnię ciało

Odnośnik do komentarza

Długo się zastanawiałam zanim kupiłam Foreverslim.Straciłam już tyle czasu i pieniędzy na niedziałające suplementy żę szkoda gadać.Foreverslim były ostatnimi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Ale całe szczęście tym razem trafiłam i dzięki pomocy tych tabletek schudłam.Teraz po raz pierwszy od wielu lat czuję się naprawdę piękna i atrakcyjną kobietą.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że przy takim planie treningowym powinnaś dosyć szybko zauważyć pozytywne rezultaty. Zyczę wytrwałości :) Spróbuj też oprócz zielonej herbaty, pić czerwoną - wspomaga trawienie i przemianę materii. Możesz też zaopatrzć się w taką wagę łazienkową - pomoże w codziennej kontroli wagi, przy okazji zmierzy zawartość tłuszczu i wody w organizmie, a także poda Twój wskaźnik BMI. Tak "zabawka" naprawę może motywować :)

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie korzystaj z żadnych wspomagaczy. Patrząc na Twój plan można powiedzieć, ze jest całkiem dobry. Zmieniasz nawyki żywieniowe i wprowadziłaś ruch, a te dwie czynności to klucz do sukcesu. Myślę, że jeśli wytrwasz przy wszystkim co postanowiłaś to uda Ci się pozbyć dodatkowych kilogramów . Dobrze, ze oprócz diety także ćwiczyć. Dzięki temu Twoja skóra nie stanie się obwisła i nieestetyczna. Nawet przy chwilach słabości i zwątpienia nie poddawaj się. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało spełnić marzenia i dojść do wymarzonej wagi i sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...