Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry
Bardzo zależy mi aby ,, zgubić '' nadmiar tłuszczu do wakacji . Przy wzroście 156 warzę 52 kg . Mam wystający brzuch i grube uda . Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe , staram się jeść mało słodyczy minimum z minimum a jak już coś zjem staram sobie to robić sama w domu i dietetyczne . Cukier biały zamieniłam na trzcinowy makaron jadam ciemny . Nie jadam kurczaka ( uraz z dzieciństwa ) ale inne mięso tak . Jem wszystkie owoce jak i warzywa . Jem porządne śniadanie płatki owsiane z jogurtem naturalnym jabłkiem suszonymi owocami i pół łyżeczki cukru trzcinowego przed jedzeniem szklankę przegotowanej wody bądź jajecznice na odrobinie oliwy z cebulką pomidorem . W szkole 2 bułki z ziarnami w środku jest ser , chuda szynka pomidor sałata rzodkiewka . Oczywiście mam zawsze jakiś owoc . Obiad zazwyczaj mam coś zdrowego ryż z warzywami jednak staram się nie jeść dużo . Międzyczasie zjem jakieś warzywo pomidor buraka czy marchewkę . Na kolacje robię sobie lekką sałatkę , miksowane owoce bądź szpinak . Staram się pić od 1-1,5 litra wody dziennie . Większość ludzi mówi mi abym ćwiczyła z przerwami 2 dniowymi inni żebym 1 dniowe . Mój plan treningowy wyglądał mniej więcej tak poniedziałek ,wtorek , czwartek , piątek rano rozgrzewka 10 minut chodakowska skalpel rozciąganie 10 minut . W każdy dzień wieczorem rozgrzewka 10 minut ćwiczenia brzuszki 20 przysiady 15 wypady na każdą noge 15 i pompki 10 wszystko 3x . Jednak trzeciego dnia nie dawałam rady oraz miałam potworne zakwasy na udach , gdzie na jesienią robiłam więcej razy i nie miałam żadnych objawów .Wydaje mi się że to z powodu tego że na jesień biegałam i mięśnie były rozgrzane. Na wiosnę mam zamiar biegać .Teraz pytanie jaki powinnam mieć plan treningowy ( skakanie odpada gdyż mam pod sobą starsze małżeństwo ) Mogę ćwiczyć rano bądź późnym wieczorem . Ćwiczenia dzięki którym schudnę bądź wyszczuplę ciało

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...