Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z ud, aby nie były umięśnione?


Gość kicek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,..chce schudnac z ud ,ale nie chce zeby po tym schudnieciu zrobily mi sie bardziej umiesnione,zaznaczam ,ze mam nawet umiesnione nogi i wlasnie tego nienawidze...wiem ,ze te dotychczasowe miesnie na moich udacch juz nie znikna ,ale bardzo prosze poradzic mi jakies cwiczenia po ktorych moze te miesnie mi sie bardziej NIE umiesnia,ale wlasnie sie wysmukla..prosze o jakas rade

Odnośnik do komentarza

Wybieraj ćwiczenia rozciągające; zestaw ćwiczeń pilates lub callanetics także powinien się sprawdzić. Możesz ćwiczyć również jogę. Zajrzyj koniecznie na stronę http://abccwiczenia.pl/cwiczenia-rozciagajace-uda. Inne ćwiczenia znajdzie w zakładce Artykuły.

Odnośnik do komentarza

Możesz zapisać się na stretching, pilates lub callanetics. Są to ćwiczenia, które nie powodują przyrostu tkanki mięśniowej a uelastyczniają i rozciągają mięśnie. Joga też będzie dobra na wysmuklenie ud. Wszytko zależy od tego w jakim typie ćwiczeń czujesz się najlepiej, czy wolisz szybsze czy spokojniejsze ćwiczenia. Power stretch jest dynamiczny, za to pozostałe ćwiczenia takie jak stretching, pilates czy callanetics są spokojniejsze. Możesz również ćwiczyć w domu.
Ćwiczenia rozciągające

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam 21 lat, za 3 tygodnie jadę nad morze i moim największym problem są uda,jest na nich trochę celuitu i nie są aż tak duże...
Jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby nie wstydzić się założyć bikini na plaży?
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Majka

Odnośnik do komentarza

Za kilka dni skończę 15 lat. Ważę 50 kg i mam ok. 163 cm wzrostu. Od połowy sierpnia zaczynam brać chrząstki wzrostu. Taka była umowa z lekarzem endokrynologiem (tak, mam chorą tarczycę i choruję na Hashimoto). Jeżeli od maja do sierpnia nie urosnę da mi owe chrząstki i może one pomogą mi urosnąć. Co prawda moi rodzice nie są dużego wzrostu.. mama ma 167, a tata 170 coś. Mam szansę jeszcze urosnąć? Po drugie chciałabym zapytać co mogłabym zrobić, żeby wyszczuplić swoje uda? Co prawda nie są aż tak wielkie, jestem dosyć szczupła.. ale przy górze są trochę większe.. Jakieś ćwiczenia, może dieta? Bardzo mi zależy żeby ważyć znowu 46 kg... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość inesines666

Cześć. Na fajne uda dobre są ćwiczenia na hoola-hopie. Tylko regularne i dłuższe. Ja ćwicząc po godzinie codziennie ujędrniłam uda tak, ze podobają mi się po raz pierwszy w życiu:) Tylko trzeba uważać na obciążenie stawów. Mogą zacząć boleć po jakimś czasie. Na to dobre są kąpiele w soli bocheńskiej, fajnie regeneruje.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 16 lat, wzrost : ok. 167 cm waga: ok. 58 kg, jestem aktywna fizycznie: codziennie ćwiczę dwa lub trzy razy dziennie, jem posiłki co ok. 3 godziny nie jem słodyczy od półtora miesiąca, nie piję słodzonych i gazowanych napojów, ograniczam jedzenie węglowodanów, piję dużo wody, jem dużo owoców, jedynie pełnoziarniste pieczywo i brązowy ryż zamiast białych, nie jem tłuszczów nasyconych, jem potrawy z chili, orzechy, piję sok z grejpfruta codziennie przed śniadaniem, często zamieniam mięso na rybę, piję czarną kawę. Co mogę jeszcze wcielić do mojej diety aby zrzucić parę kilogramów ? Jakie ćwiczenia wykonywać na górną partię ud? Mam w miarę szczupłe nogi do połowy ud, chciałabym się dowiedzieć jakie ćwiczenia są najskuteczniejsze.
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...