Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie mogę stosować w wieku 15 lat?


Gość lajkonik.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lajkonik.

Mam 15 lat, wagę 57 kg, wzrost 159 cm wzrostu. Jem mniej- najlepsza metoda by uzyskać wagę taką jaką się chce;d do tego ( ok 4 razy w tygodniu) godzinna jazda na rowerze + wf oczywiście. chciałabym jednak zacząć stosować jakies tabletki wspomagające odchudzanie. wszystkie do tej pory na któe patrzyłam( Bio C.L.A itd) są dla dorosłych, a nie chcę sobie zaszkodzić przypadkiem.Z góry dziekuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Twoja waga jest prawidłowa, więc nie powinnaś się odchudzać. Nie bierz żadnych tabletek, bo one wszystkie i tak guzik dają. Najlepsze jest zdrowe odżywianie, unikanie tuczących potraw oraz dużo sportu.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Działają bardziej jak placebo. Jeśli całe odchudzanie oprzesz o zażywanie tabletek to nie będzie efektu. Tabletki mogą działaś wspomagająco przy ćwiczeniach i diecie, ale moim zdaniem to ich działanie ciągle jest bardziej na psychikę. Tzw. potęga podświadomości - bierze tabletki, wierzysz, że pomogą schudnąć i może trochę z tego przekonania rzeczywiście się schudnie.

Odnośnik do komentarza
Gość lajkonik.

jem mniej, omijam słodycze, fast-foody, mało smażonych , tłuszczu etc. w miarę mozliwości ćwicze, choć przy aktualnej chorobie nie bardzo mogę sobie na to pozwolić. przez ponad dwa tygodnie takiego trybu zycia schudłam 3 kg, więc jestem zadowolona. nie brać tabletek?

Odnośnik do komentarza

Suplementy odchudzające nie są wskazane dla młodzieży w okresie dojrzewania. Dlatego też nie powinnaś ich stosować. W Twoim przypadku najlepiej sprawdzą się ćwiczenia. Jeżeli będziesz ćwiczyć 30 minut dziennie dodatkowo odstawisz słodycze i fast foody to powinnaś stracić na wadzę. Nie odchudzaj się jednak zbyt intensywnie ponieważ Twoja waga jest prawidłowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewka222222

Dziewczyny zacznijcie ćwiczyć, przestańcie wierzyć w te cudowne tabletki. Wystarczy ograniczyć jedzenie, pojeździć na rowerze, pójść na basen. Jeśli wstydzicie się iść na siłownię to zawsze można potrenować w domu. Spróbujcie na początek np callanetics Bojarskiej, a później zwiększajcie tempo innymi ćwiczeniami.

Odnośnik do komentarza
Gość astrainka

Na mnie to wszystko nie działa, już niemal głoduję a waga nie spada. Zaczęłam się zastanawiać nad term line bo podobno skutecznie pomaga spalić tłuszcz i działa na zasadzie termogenezy podczas ćwiczeń. Stosowałyście może te tabletki?

Odnośnik do komentarza

U mnie często bywa, że zapominam o ćwiczeniach albo mi się nie chce, ale i tak waga spada, bo trzymam się diety i cały czas systematycznie łykam TL. Niedługo będę musiała zrobić przerwę, a potem ponownie wrócę do niego po 1-2 miesiącach żeby efektu jojo nie było.

Odnośnik do komentarza

Zmniejszyć ilość kalorii, jeść zdrowo (ciemne pieczywo, dużo warzyw, kasze, ciemny makaron), unikać słodyczy. ćwiczyć , najlepiej cardio, aeroby czyli biegać, basen, rower. jeśli bieganie jest dla ciebie za ciężkie zacznij od szybkiego chodu. Dodatkowo można wykonywać ćwiczenia w domu. Poczytaj blogi o zdrowym trybie życia, tam można dużo się dowiedzieć. To wciąga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...