Skocz do zawartości
Forum

Mama mnie głodzi, to poważny problem co zrobić!?


Gość Andrzej-Koa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej-Koa

Mama mnie głodzi, dosłownie nie daje mi jedzenia, nie interesuje się mną, raz zapytałem czy da mi jeść zaśmiała się i powiedziała że chyba w snach... Tata jedynie gdy wraca z pracy zrobi mi coś... ale do mamy nie dociera, nie kocha mnie już! I mam 25 kg niedowagi! Co mam zrobić? Sam nie umiem robić jedzenia! Siedzę w pokoju, cały dzień siedzę na kompie. Mam młodszego brata którego kocha nad życie, a mnie nie! Co zrobić? To poważna sprawa ja tu głoduje!

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

A ile Ty masz lat? Chyba trochę więcej niż 3 bo już trzylatek jak jest głodny to potrafi coś wykombinować. Całymi dniami siedzisz na kompie czyli co, obowiązkowa nauka do osiemnastego roku życia już zakończona?

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

I takie oto właśnie są skutki lenistwa... Jak się nie chce robić to głoduj dalej :P. Dodam jeszcze luźną konkluzję: człowiek nic nie jedząc i pijąc tylko wodę jest w stanie funkcjonować ok 2 tygodni a przeżyć miesiąc więc może przez ten czas uda Ci się dotrzeć do kuchni i coś sobie przyrządzić a jeśli nie to niech się już dzieje wola Boska :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Jesteście strasznie nie czuli. Nawet sobie pewnie nie wyobrażacie tego jak straszna może być śmierć głodowa. To dziecko pewnie przeżywa w tej chwili ciężkie chwile w swoim życiu, a wy tak po prostu go krytykujecie. Poprawcie się, to dziecko od was współczucia oczekuje :P

Odnośnik do komentarza
Gość człowiekpierwotny

To nie żadne śmichy chichy, w dzisiejszych czasach zdobycie jedzenia wymaga pewnych umiejętności, sprytu, zwinności, siły, inteligencji... nie tak prosto zakraść się i upolować z lodówki coś do jedzenia, dlatego najsłabsze osobniki muszą wyginąć, selekcja naturalna. Poza tym nie wiemy jakie niebezpieczeństwa czyhają na biedaka już w drodze do kuchni.

Odnośnik do komentarza

Ja Cię nie chcę obrażać, ale wiesz... Chyba masz trochę LAT, żeby zrobić coś do jedzenia? Choćby kanapkę z masłem, a nawet dżemem... To nie jest wcale trudne. No chyba, że nie masz nic w lodówce, to nie ma nic do gadania. Hmm... Masz babcię?Ciocię?Wujka?Dziadka? Poproś ich o pomoc, nie bój się. Jeżeli nie... To naprawdę musisz to powiedzieć w szkole... Bo wiesz, to naprawdę trudna sytuacja. To tyle z mojej strony... Jakby co, to jeszcze napisz ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...