Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca przy chodzeniu na siłownię


Gość małi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym, ze odkąd pamiętam miałam kompleksy na punkcie swojej wagi. Zacznę od tego ze mam 25lat, 155cm wzrostu:( moja waga 56-58 kg, moje wymiary: obw. klatki piersiowej 89, talia 79, biodra 96, udo-58. 2 lata temu stosowałam dięte sound beatch- czyli glikemiczną i ważyłam 53 kg, wyglądałam dużo lepiej... ale oczywiście kilka grzeszków i tak się zaczęło:( Obecnie postanowiłam chodzić na siłownię i od miesiąca juz to robię mniej więcej 3 razy w tyg. ale najgorsze jest to ze waga stoi w miejscu i teraz juz nie wiem co robić:( dodam ze na siłowni biegam na bieżni , rowerek,orbitrek , ćwiczę mięśnie nóg ( na jednym z urządzeń wypycham udami 20 kg, na drugim ściskam udami te kg)wykonuje także ćwiczenia na brzuch.za kilka dni będę miała również w domu steper chciałabym ważyć od 48- 51 kg ,i partie które chciałabym szczególnie wyszczuplić to uda i brzuch bardzo proszę o rade jaką dietę powinnam stosować żeby schudnąć a nie budować mięśnie?czy ćwiczenia które wykonuje są odpowiednie?co mogłabym jeszcze robić aby wyszczuplić te miejsca? Proszę o pomoc i dziękuje

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenia, które robisz wydają się być dobre. Jeśli masz ku temu wątpliwości to na siłowni powinien być trener który pokarze Ci jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia. bardzo dobrze, że wykonujesz ćwiczenia aerobowe, spalają one głównie tłuszcz w tkance tłuszczowej i modelują cale ciało
Nie napisałaś czy oprócz ćwiczeń stosujesz jakąś dietę? Jeżeli tylko ćwiczysz na efekty będziesz musiała poczekać trochę dłużej. Najlepsze osiągnięcia daje połączenie diety razem z ćwiczeniami. Jeśli zaczniesz się zdrowo odżywiać, zrezygnujesz z alkoholu, słodyczy, fast foodów oraz tłustych potraw to efekty zobaczysz wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...