Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest dobry jadłospis?


Gość kaarola90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaarola90

Witam!! Od prawie 3 tyg odchudzam się.. Chciałam się dowiedzieć czy to jak się odżywiam,mój czas na ćwiczenia jest prawidłowy.. Otóż moje śniadanie wygląda mniej więcej tak 10.30 - (ponieważ tak przeważnie wstaje) płatki owsiane górskie na mleku (jedna szklanka mleka,3 duże łyżki płatków) 14.00 - kurczak,paluszki rybne bez panierki lub schabowy także bez panierki (same lub z surówką) lub 2-3 kanapki z chlebem pełnoziarnistym żytnym lub chrupkim z chudą wędliną lub ser 17.00 - (jeśli na obiad jem kurczaka,rybe lub schabowego to to jest kolacja 2-3 kanapki z chlebem pełnoziarnistym żytnym lub chrupkim z chudą wędliną lub ser) lub jogurt activie i owoce (jabłko,pomarańcz) lub ryba w galarecie Zależy od dnia.. przez cały dzień pije 1,5 l wody z aqua slim ale że już mi się kończą więc kupiłam herbate czerwoną i ją zaczne pić.. Codziennie ćwiczę w domu na rowerku po 100 km dziennie ( po śniadaniu 20,po obiedzie 20 i reszta wieczorem ) Mam 20 lat,160 cm wzrostu i ważę 65 km,w tej chwili ponieważ jeszcze te 3 tygodnie temu ważyłam 4 kg więcej.. Dziękuje i Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Twój jadłospis jest dobry. Zrezygnowałabym tylko z aqua slimu, nie jest Ci potrzebny.
Trochę martwi mnie intensywność Twoich ćwiczeń. Są zbyt obciążające. Przy tak dużym obciążeniu w przyszłości możesz cierpieć na zwyrodnienia stawów, ból pleców w odcinku lędźwiowym, ból kolan i stawów skokowych. Jeżeli chcesz tak intensywnie ćwiczyć to zapisz się na siłownie i poproś trenera o ułożenie planu ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...