Skocz do zawartości
Forum

Zestaw ćwiczeń odchudzających dla nastolatki


Gość Paula22_3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula22_3

Witam! Nazywam się Iza Mam 13 lat (tzn.22 marca będę mieć ) Mam 171 cm wzrostu, ważę 61 kg. \\ Czuję się ciężka, mam trochę grube nogi, fałdki na brzuchu i wyglądam grubo, chyba że wciągnę brzuch. Potrzebna mi pomoc dietetyka lub osoby, która ma podobne problemy do moich - i wie jak ich się pozbyć. :) Bardzo potrzebuję zestawu ćwiczeń oraz diety jaką mam stosować. Za niedługo będą wakacje, a ja nie chce razem z moją siostrą i koleżanką chodzić np.;na basen jak one są szczupłe i mają świetną figurę . Zrobię wszystko, proszę bardzo o pomoc ! :) :) :) :) (Zestaw diety np że na to 6:00 śniadanie , o 10 drugie śniadanie itp. :*) (cwiczenia np ze od 17-17:30 brzuszki itp. ) Ps. (Mój plan lekcji : pon.12:25 - 16:40,a o 18:00-19:00 mam tańce w domu jestem na ok. 19:40 , wt. 7:10 - 12:10 + dodatkowy angielski od 13:45 - 14:45 środa 7:10 - 14:10 + tańce[tak jak wczesniej] czwartek 8:00-15:50 , piątek 7:10 - 14:10) Więc muszę sie dostosowac do tych godzin :) . Ta dieta jest bardzo ważna dla mnie, ponieważ nie chcę być widziana jako osoba grubsza :( Z góry naprawdę bardzo dziękuję ! :* :* :* :* :*

Odnośnik do komentarza

Iza mam ten sam problem chce schudnąć lecz nie wiem za bardzo jak.Niedawno zaczęłam prowadzić ścisłą dietę i ćwiczę godzine dziennie.Przeważnie robie 50 brzuszków do tego przysiady i biegam.Efekty na razie nie są duże lecz mam nadzieje że do wakacji zdołam wyszczupleć.Jeśli moge ci dać rade to od wiosny jeździj dużo na rolkach mi to bardzo pomaga schudnąć gdy w lato wychodziłam na rolki o godz. 16 wracałam o 23.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula22_3

Dziękuję Ci Olu za pomoc :)
Jak znajdziesz coś jeszcze po czym można schudnąć, to proszę daj mi znać :*
Ja spróbuję się zastosować do tego co napisałaś :*
Ja też (od połowy stycznia) robię brzuszki przynajmniej 50 dziennie, pewnie po jakimś czasie dopiero będzie widać efekty. ^^

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa w stosunku do Twojego wzrostu. Nie powinnaś się odchudzać dlatego też nie polecę Ci żadnej diety odchudzającej. Jeśli chcesz lepiej wyglądać zacznij ćwiczyć przez godzinę dziennie. W cieplejsze dni możesz wyjść na długi spacer lub biegać albo jeździć na rowerze. Ważne byś była jak najbardziej aktywna. Możesz wykonywać takie same ćwiczenia jak na lekcjach wf czyli rozgrzewka: pajacyki, bieg w miejscu skipA i skipB, podskoki, następnie przejdź do innych ćwiczeń np brzuszków, nożyc, przysiadów, ćwiczenia zakończ serią ćwiczeń rozciągających np skłonów, wymachów nóg i rąk, kręcenia biodrami.
Po za ćwiczeniami warto byś ograniczyła spożywanie słodyczy, fast foodów oraz picia napoi gazowanych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...