Skocz do zawartości
Forum

Jedzenie wieczorem a tkanka tłuszczowa


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na taką przyjemność. Ja sama czasami lubię sobie na noc zjeść big boxa z KFC, dwie czekolady naraz lub pizzę. Ale to tak jak powiedziałam, raz na jakiś czas takie jedzenie na noc wszystkiego na co ma się ochotę nie zaszkodzi. Jeżeli będziesz jeść tak codziennie - przytyjesz dużo i to w bardzo krótkim czasie, a potem ciężko jest to zrzucić.

Odnośnik do komentarza

Mogę zdecydowanie potwierdzić, że tabletki Foreverslim faktycznie działają, przy czym jednak musicie zwrócić uwagę na własne podejście - warto wprowadzać aktywność fizyczną i zmieniać dietę. Bez tego również schudniecie, ale efekty będą trwalsze i lepsze właśnie wtedy, gdy zaczniecie zmieniać styl życia. Foreverslim faktycznie działa, ale wymaga odpowiedniego podejścia.

Odnośnik do komentarza

Jedzenia wieczorną porą, czasami po prostu nie da się uniknąć, więc nie ma co panikować jeżeli po ciężkim dniu się przydarzy przekąsić wysokokaloryczną przekąskę. Grunt to zachować umiar i nie pozwalać sobie na takie przyjemności każdego dnia, wtedy to może negatywnie zacząć oddziaływać na Twoją wagę. Powodzenia i dużo silnej woli - bo warto ;)

Ekspert portalu NaturalneMetody.pl

Odnośnik do komentarza

To wszystko jest zależne CO jesz. Jeśli zjesz paczkę chipsów to tak, na pewno odłoży się trochę wody i jeśli kaloryka posiłku była powyżej Twojego dziennego zapotrzebowania wtedy tkanka tłuszczowa się zwiększy. Na noc polecam posiłki bez węglowodanów czyli np. serek wiejski + olej z kokosa bądź oliwa z oliwek. Tłuszcz i białko pomogą na zdrowy sen i regenerację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...