Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i duży brzuch


Gość xxgotmebabexx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxgotmebabexx

Mam problem. Od 3 miesięcy nie mam okresu i mam duży brzuch. Trochę się obawiam . Mam 15 lat , 158 cm wzrostu i 50 kg . Mierzyłam się w pasie tzn od linii brzucha to mam 76... chyba za dużo jak na mnie. Po jedzeniu jest on duży a przed trochę mniejszy. Nie współżyłam z chłopakiem więc ciąża jest wykluczona. Ostatnio bolało mnie lekko po prawej stronie u dołu chyba to jajnik ale nie jestem pewna . ;/ proszę o szybką odpowiedź. !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie współżyłaś to może Twoje problemy są spowodowane wzdęciami, czyli nagromadzeniem się gazów w żołądku i jelitach. Aby się ich pozbyć musisz przestrzegać kilku zasad:
1. Nie pij napojów gazowanych. Zawierają one dwutlenek węgla, który może powodować nasilenie dolegliwości.
2. Unikaj jedzenia kalafiora, kapusty, cebuli, brokuł, brukselki, fasoli, grochu i innych produktów które mają właściwości gazotwórcze.
3. Jedz w spokoju. Jeśli szybko jesz być może połykasz zbyt dużo powietrza.
4. Jedz dużo jogurtów, kefirów, maślanek, ale także kiszonek: kapusty kiszone albo ogórki kiszone.
Jeśli mimo to nadal będziesz odczuwać taki dyskomfort i brzuch nadal będzie odstawał i będzie wzdęty to zgłoś się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka13

Dzień Dobry
Mam problem.Mianowicie miałam jedną miesiączkę(mało obfitą 5 dni jak zawsze),następne po równym miesiącu dostałam kolejną miesiączkę(mało obfita,ale trwała zaledwie 2 dni),a teraz spóźnia mi się już 3 tyg a od wczoraj w białym śluzie pojawiają się takie nitki z krwią(nie za każdym razem tylko co jakiś czas).Nie mam w sumie żadnych objaw ciąży(oprócz tego że przytyłam 6kg i urosły mi piersi).Nie biorę też żadnych tabletek,ale wcześniej miałam zapalenie pecherza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...