Skocz do zawartości
Forum

Chciałbym zrzucić zbędne kilogramy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat 190 cm wzrostu i ważę 120 kg bardzo źle się czuję w śród swoich rówieśników z moją wagą wyglądem itp. Chciałbym choć w małym stopniu to zmienić i zrzucić zbędny tłuszcz z brzucha boczków i nóg. Nie jestem zbyt aktywny fizycznie najczęściej jeżeli chodzi o spory to jeżdżę na rowerze. Moim największym problemem jeżeli chodzi o odchudzanie jest to ze lubię podjadać słodycze i dość szybko się zniechęcam.

Odnośnik do komentarza

No coz, sposob jest jeden na nadwage. Jestes tym co jesz a 70% sukcesu to dieta, a 30% cwiczenia. Ogranizm nie schudnie jak bedziesz mu dostarczac ciagle cukrow prostych w postaci slodyczy. Sama schudlam 17 kg, ale dzieki temu, ze sie zaparlam. Zacznij od przestania jedzenia slodyczy, picia sokow czy napojow gazowanych. Zastap je woda i zielona herbata. Odstaw pieczywo. Cukry proste zamien na zlozone (wszystkiego rodzaju kasze). Kiedy jestes glodna w ciagu dnia, siegnij po banana, a nie po batonika. Jedz malo a co 3 godziny. Chodz na spacery z kolezankami jesli jestes malo aktywna. Efekty zobaczysz sama, ale nic sie samo nie zrobi. Jesli jestes swiadoma tego, z czym sie wiaze otylosc szczegolnie w mlodym wieku gdzie twoj organizm sie rozwija i jakie to moze miec konsekwencje powinnas sie zastanowic nad tym czy jestes niewolnikiem slodyczy czy dasz sobie bez nich rade i powalczysz o lepszy wyglad. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

To niestety jest trudny temat, ale musisz coś z tym zrobić i to szybko, albo będziesz biegać po lekarzach po tabletki na różne schorzenia.... Proponuję poszperać w internecie : dr Ewa Dąbrowska, Jerzy Zięba , dr Agata Cezari...Ewentualnie rozejrzeć się za dobrymi suplementammi np firma Jeunesse . Cukier można zastąpić ksylitolem . Powodzenia !

Odnośnik do komentarza

Jestem w Twoim wieku i mam już dość swojej wagi, brałam różne suplementy, byłam na różnych dietach i zawsze to samo :( Skusiłam się dwa dni temu na zamówienie Piperine Forte, była promocja, podobno hamuje apetyt na słodycze, czy ktoś to może potwierdzić?? Bo już nie mam siły na walkę z kilogramami :(((

Odnośnik do komentarza

wszystko bazuje na zmianie nawyków, a podobno wystarczą 3 tygodnie by nabrać nowych przyzwyczajeń. generalnie postaraj się wprowadzać więcej zdrowych produktów do swojej diety. ja ostatnio zaczęłam chodzić częściej na bio bazarki, a wędliny kupuje u Kiszeczki. dzięki temu nie dostarczysz do organizmu niepotrzebnej chemii. powodzenia!

Odnośnik do komentarza

kurier z tabletkami dotarł, jaki będzie efekt zobaczymy, póki to co widzę "gołym okiem" to że rzeczywiście nie mam takiej chcicy na słodkie. za twoją radą pokroiłam surową marchewkę i seler naciowy i jakoś je zjadłam, nawet ze smakiem ;) a kiedyś nie dałam rady jeść surowych warzyw, zaraz mnie ciągnęło to szuflady ze słodyczami ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...