Skocz do zawartości
Forum

Dieta 1000-1200 kcal


Gość ania54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co do diety 1000 -1200kcal dziennie . Jeśli aktualnie org dostaje ok 3000 kcal, to po zastosowaniu diety 1000 - 1200kcal jakich efektów można oczekiwać i w jakim czasie? Dodam że koleżanka ma wielki problem bo nie umie przestać jeść, i ma sporą nadwagę nie jakieś 20 - 30 kilo więcej . Ona boi się zwrócić po pomoc nawet na jakimś forum ale ja chce jej jakoś pomóc . Jak ją zmotywować do działania.

Odnośnik do komentarza

To dosyć radykalna zmiana kaloryczna dla organizmu i może zakończyć się wyniszczeniem. Twoja koleżanka powinna udać się do dietetyka. Możesz tam pójść z nią, jeśli będzie jej lepiej. Myślę, że nie powinnyście same wprowadzać takiej diety, ponieważ skoro koleżanka lubi jeść to może być dla niej szok, a po skończonej diecie szybko przytyje - efekt jojo. Powinnaś zachęcić koleżankę do aktywności fizycznej. zapiszcie się razem na jakieś ciekawe zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Gość ag...ek

Witam

Mam 28 lat, 176cm i ważę 80kg rok temu warzyłam 66-67kg.
Nie wiem jak i kiedy tyle przytyłam, bardzo źle z tym się czuje, proszę o jakąś radę, może dietę jak tych nadprogramowych kilogram szybko i skutecznie się pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...