Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się zapytać jak pozbyć się cellulitu. Moja waga wacha się pomiędzy 54-56kg przy wzroście 164 i wieku 15lat, więc tragedii nie ma :D Ale za to mam paskudny cellulit na tyłku i udach, mam przez niego kompleksy i wstyd mi założyć nawet krótsze spodenki niż za kolano. Waga nic dla mnie nie znaczy w tej chwili bo jakbym dała rade się go pobyć to bym sobie mięśnie wyrobiła jakieś, a to też waży ale o ile lepiej wygląda. Pytanie nr 1. czy to prawda że bieżnia to jest dobre rozwiązanie? Pyt. nr 2 Czy po bieżni byłabym ospała i rozkojarzona?(zależy mi bo uczę się najczęściej wieczorami ;p) 3. Co z żywieniem? Czy tak jak zwykle jem bułkę z serem na śniadanie, na drugie bułkę z szynką, typowe obiadki(zupy, kotlety itd) i na kolację różnorodne kanapki, to wystarczy? Jak nie to pomoglibyście i podalibyście jakieś przykłady śniadań i kolacji? C; Idę teraz do 3 klasy gimnazjum i będę miała trochę zawalone nauką dni ale chciałabym poprawić nie tylko oceny ale także sylwetkę :D Piszę o bieżni tudzież coś innego siłowni bo bym się z koleżanką zabrała ;p wiecie, samej to trochę się wstydzę i bym za bardzo nie wiedziała co robić. Oczywiście też bym mogła ćwiczyć sama w domu ale... z koleżanką było by chyba raźniej prawda? :D
A więc co o tym myślicie? Bo ja sama nie wiem ^-^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...