Skocz do zawartości
Forum

brak sił na rower po dodaniu siłowni


Gość 17-te podejście

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 17-te podejście

Witam, całe wakacje jeździłem na rowerze i zyskałem na kondycji - średnia prędkość jazdy mi wzrosła o 6km/h czyli o 30% przez 2 miesiące.
Niestety, po dodaniu siłowni wyniki na rowerze mocno w dół.
Brakuje mi sił. Muszę robić jakiś błąd żywieniowy który to powoduje. Jaki ? Nadal mam z czego chudnąć, mam ok 10kg nadwagi, początkowo miałem 20kg. Niestety mam skłonności do tycia bo mam niedoczynność tarczycy i próbuję z tym walczyć dużo się ruszając. Często jednak na jakiś czas wymiękam bo nie mogę utrzymać drakońskiej diety i wysiłku i potem znowu próbuję i tak w kółko. Teraz podszedłem do tego trochę inaczej. Po kolei nie na raz eliminuję niezdrowe rzeczy. Wyeliminowałem coca-colę i kofeinę w ogóle i jak się już do tego przyzwyczaiłem to wyeliminowałem słodycze. Ze sportem robię podobnie. Najpierw rower przez 2 miesiące a teraz dopiero siłownia dodana. Mam problem chyba z nawykami żywieniowymi bo po siłowni mógłbym połknąć konia z kopytami a to chyba niezbyt dobrze ? Z obiadów wyeliminowałem sosy i ziemniaki, zostawiłem mięso bez panierki (gotowane, duszone) ryż i surówki. Co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...