Skocz do zawartości
Forum

Co mogę zrobić, by jeszcze urosły mi piersi?


Gość lupe123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lupe123123

Piersi niby rosną genetycznie fakt moja mama nie miała za dużych w wieku 16lat ale ale moja starsza siostra ma właśnie większe od niej a ja mam małe to nie feeeer. czy da sie jakoś specjalniej odżywiać czy są jakieś ćwiecznia na to ?

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenia mogą jedynie sprawić, że będą one jędrne. Nie istnieje niestety także jakaś cudowna dieta na duży biust. Jeśli chciałabyś, aby wyglądały na większe, kup ładnie wyprofilowany stanik push-up. Pamiętaj, że rozmiar nie jest najważniejszy, istotniejsze jest to, by biust nie był obwisły. Dobre ćwiczenie na jędrny biust to tzw. babskie pompki.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie ma diety czy ćwiczeń na powiększenie biustu. Ćwiczenia mogą ujędrnić, poprawić kształt czy podnieść piersi ale nie powiększyć. W drogeriach są dostępne różne kremy i balsamy czy żele ale one również nie sprawią że z miseczki B skoczymy w D czy F. Owszem poprawią one wygląd skóry, ale nic po za tym.
Tabletki na powiększenie biustu zawierają fitoestrogeny, są to związki o działaniu podobnym do ludzkich hormonów. Jeżeli chcesz je zastosować powinnaś skonsultować to z lekarzem.
Jesteś jeszcze młoda i na pewno biust ci jeszcze urośnie. Stosowanie różnych specyfików albo nie daje rezultatów albo działa na krótką chwilę. Piersi kobiety zmieniają się wraz z nią. Rewelacyjne efekty przynosi dobrze dobrany biustonosz. Polecam udanie się do brafiterki, która dobierze ci stanik tak aby twoje piersi prezentowały się seksownie i pięknie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...