Skocz do zawartości
Forum

Problemy z idealną wagą


Gość Czternastolatkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czternastolatkaa

Dzień dobry! Mam czternaście lat, mierzę 167 cm wzrostu. Moja waga waha się w granicy 47-49 kg. Od zawsze miałam problemy dotyczące mojego wyglądu, posiadam kompleksy. Od kilku lat zaczęłam strasznie przejmować się tym co jem, wręcz stresować każdym posiłkiem. Chciałabym troszkę schudnąć, lecz nie do przesady. Moim problemem są jednak nieustanne lęki i wyrzuty sumienia, kiedy pozwolę sobie na ,,coś więcej ". Chodzi mi tutaj o takie sytuacje, gdy w obliczu głodu np. po objedzie z ogromną przyjemnością zjadam dwa ciasteczka. Ale gdy tylko trafią one do żołądka, targaja mną okropne wyrzuty sumienia, nie potrafię sobie tegow wybaczyć . Czasami jeśli w danym dniu zjem za dużo ( staram się ograniczać do 5 porządnych posiłków dziennie ) w nocy potrafię z tego powodu płakać. Wydaje mi się, że powinnam jadać od 1300 do 1800 kalorii dziennie, ale wiem że to pewnie za mało. Dlatego chciałabym spytać się : ile powinnam zjadać kalorii dziennie? Jaka powinna być moja optymalna waga? Czy takie ,,wyrzuty sumienia " są naturalne? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...