Skocz do zawartości
Forum

jeść czy nie jeść


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanie.
Ogółem zaczne od początku..
Mam 164 cm wzrostu i ważę 45 kg. Zaczęłam chudnąć z 72 kg. Jak doszłam do wagi 50 kg to zaprzestałam odchudzania. Niestety waga poleciała jeszcze 5 kg w dół.
Ale pytanie moje dotyczy produktów żywnościowych. a mianowicie:
jak często mogę w swoim przypadku jeść płatki śniadaniowe, serki, owocowe jogurty, miód, masło orzechowe?
I jak często mogę sobie pozwolić na słodycze takie klasyczne ? :) z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Lody bez dodatków typu posypki, sosy nie mają wielu kalorii. Wyczytałam gdzieś stwierdzenie, że przy jedzeniu lodów można schudnąć, bo organizm musi je najpierw w żołądku ogrzać i już w tym momencie spala energię. No ale wg mnie trzeba podejść do tego z dużym dystansem. :D

Miód jedz, jest zdrowy. Warto nim słodzić napoje, zamiast zwykłym cukrem.

Co do masła orzechowego, to zależy jakie. Są takie co mają w składzie 100% orzechów - zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli te zdrowe tłuszcze, a są takie co mają w składzie jeszcze utwardzane tłuszcze, a to już jest niezdrowe g.... . :)

Myślę, że jak zjesz loda z dwa razy w tygodniu, czy zrobisz kanapkę z takim ekologicznym masełkiem, to nie przytyjesz. :P I patrz na składy, bo to ważne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...