Skocz do zawartości
Forum

Głodzenie się przez 14-latkę


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i mam 156 wzrostu aktualnie ważę 45 kg ale jeszcze 2 tyg temu ważyłam 48kg. Cały czas czuje sie gruba i brzydka. Codziennie jem 300-400 kcal dziennie przez tydzień. Wyrzucam jedzenie i liczę kalorie. Cały czas jest mi zimno i mam niskie ciśnienie. Pije tylko 500 ml dziennie pepsi light. Ważę sie codziennie po 5 razy. Cały czas boje sie ze przytyje. Chce ważyć 39 kg. Stosuje środki przeczyszczające w dużej dawcę co 2 tygodnie. Czy to mogą być objawy anoreksji?Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej mam tak samo lecz waż 160 i waże 16 kilo jeeszcze wcziraj sie ważyłam i waga pokazywała47 jestem zadowolona lecz chcem wważyć 39 uważam że jestem gruba choć jak widze jakąś aktorke czy piosenkarke tylu margaret próbuje sobie usprawiedliwiać że one wyglądają tak samo lecz od wczoraj próbuje nic nie jeść ale zobaczyłam że warto jeść troszeczke twoja historia tak jak i moja powoli zbliżają sie do anoreksji wiedz że osoby chorujące na anoreksje praktycznie nic nie jedzą i tak dalej a jeśli już to bardzo mało i nie podoba im sie ich ciało wszysscy mówią że jwstem noe normalna ale ja ich nie słucham

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...